На голову Новини Ганна Гопко: “Самопоміч” не хоче “пропрезидентської” коаліції в Раді

Ганна Гопко: “Самопоміч” не хоче “пропрезидентської” коаліції в Раді

331
0

 За словами Ганни Гопко, у новому парламенті "Самопоміч" очікує, що не будуть застосовуватися кулуарні принципи формування коаліції і квотні принципи отримання місць в уряді.

 За словами Ганни Гопко, у новому парламенті "Самопоміч" очікує, що не будуть застосовуватися кулуарні принципи формування коаліції і квотні принципи отримання місць в уряді.

 

Коаліція в новому парламенті за результатами виборів не повинна бути пропрезидентською коаліцією, а проукраїнською. На цій позиції наполягає об’єднання “Самопоміч”, заявила Ганна Гопко, яка очолює список, на брифінгу в Києві в неділю ввечері, 26 жовтня.

 

“Ми поки що не готові відповісти на це питання (питання про формування коаліції. — Ред.), але для нас дуже важливо, що ця коаліція повинна формуватися не як пропрезидентська, а як проукраїнська”, — сказала вона.

 

За словами Гопко, у новому парламенті “Самопоміч” очікує, що не будуть застосовуватися кулуарні принципи формування коаліції і квотні принципи отримання місць в уряді.

 

“Ми очікуємо, що всі політичні партнери будуть рівноправно розглянуті”, — зазначила Гопко.

 

В новому парламенті “Самопоміч” планує вирішити питання “децентралізації місцевої влади, збільшення ресурсів, фінансування і повноважень для міст”.

 

Важливим залишається питання посилення обороноздатності країни, поліпшення інвестиційного клімату України, боротьби з корупцією.

 

У той же час командир добровольчого батальйону “Донбас” Семен Семенченко зазначив, що перед його об’єднанням поставлені високі вимоги суспільства, які радикализировані в останній рік.

 

“Мій пріоритет — це представляти інтереси Донбасу, потрібно залучити місцеве населення, яке зможе обирати органи місцевого управління, а також створити муніципальну міліцію”, — підкреслив він.

 

У свою чергу, кандидат від об’єднання “Самопоміч”” Єгор Соболєв, що першими кроками об’єднання в парламенті буде зняття депутатської недоторканності.

 

Об’єднання “Самопоміч”, за даними екзит-полів, отримала третій результат на виборах за партсписками.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я