Політика Франція створює альянс країн, які готові відправити війська в Україну

Франція створює альянс країн, які готові відправити війська в Україну

309
0
Франція збирає новий альянс країн, які відкриті до відправлення своїх військ на територію України. Для цього міністр закордонних справ Франції Стефан Сежурне  приїхав у Литву.
 

Про це повідомляє видання Politico. Французький міністр наголосив, що росія не має права робити вказівки для Заходу стосовно допомоги Україні.

“Не росія буде вказувати нам, як ми маємо допомогти Україні в найближчі місяці чи роки. Це не справа росії. Тому ми вирішуємо між собою”, – зазначив Сежурне.
 
За даними видання, під час зустрічі міністри обговорили можливість допомоги іноземних військ у розмінуванні українських територій. Раніше Сежурне неодноразово казав, що операції з розмінування – це “можливість”. За його словами, це може означати наявність певного персоналу в Україні, але не участь у війні.
 
Франція може відправити війська в Україну
Напередодні президент Франції Еммануель Макрон у ході зустрічі представниками парламентських партій назвав єдину умову, за якої французьку армію відправлять воювати в Україну. Це станеться, якщо російські терористи прорвуть оборону ЗСУ у напрямку Одеси або Києва. Французькі парламентарі були стурбовані такими заявами, а дехто заявляв, що більше не існує жодних обмежень щодо цього питання.
Раніше він заявив, що не слід виключати відправку західних сухопутних військ в Україну в майбутньому, хоча, на його думку, на нинішньому етапі “немає консенсусу” з цього приводу. Переважна більшість французів не підтримує введення Парижем військ в Україну.

#ГолосНароду

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я