На голову Новини Європейська Комісія оголосила конкурс проектів для організацій громадянського суспільства в Україні

Європейська Комісія оголосила конкурс проектів для організацій громадянського суспільства в Україні

144
0

31 березня 2015 року Європейська Комісія опублікувала конкурс проектів »Програма підтримки громадянського суспільства в Україні – 2015″, номер конкурсу: EuropeAid/136912/DD/ACT/UA.

31 березня 2015 року Європейська Комісія опублікувала конкурс проектів »Програма підтримки громадянського суспільства в Україні – 2015″, номер конкурсу: EuropeAid/136912/DD/ACT/UA.

 

 

Загальна мета цього конкурсу полягає в зростанні ролі громадянського суспільства у сприянні демократичним реформам та комплексному соціально-економічному розвитку в Україні.

 

Конкурс проектів містить три компоненти з такими конкретними цілями:

 

Компонент 1: зростання ролі громадянського суспільства у сприянні демократичним реформам та підвищення підзвітності та відповідальності державної влади, зокрема

 

– підвищення підзвітності та прозорості влади:

 

здійснення моніторингу управління бюджетними коштами та зростання поінформованості громадськості про процес ухвалення державного бюджету та його витрати, включаючи питання державних закупівель, збору доходів та державної допомоги;

 

здійснення моніторингу та вимірювання прогресу щодо виконання зобов’язань в сфері державної антикорупційної політики; моніторинг та сприяння ухваленню нового антикорупційного законодавства; та моніторинг діяльності антикорупційних органів;

 

поліпшення реалізації та подальше сприяння доступу до публічної інформації шляхом спостережної діяльності організацій громадянського суспільства, громадських ініціатив та громадян.

 

– зростання залучення організацій громадянського суспільства до процесів моніторингу та публічного діалогу з органами влади щодо секторальних реформ у відповідності до виконання Угоди про асоціацію в таких секторах як:

 

правова, конституційна, судова та виборча реформи, фінансування політичних партій, реформа державного управління, охорона здоров’я, охорона довкілля, енергетика, транспорт, земельна реформа, технічні бар’єри в торгівлі та спрощення торгівлі, контроль безпеки продуктів харчування.

 

Компонент 2: зростання ролі громадянського суспільства в комплексному соціально-економічному розвитку в Україні, зокремасеред’ громад, постраждалих внаслідок конфлікту: в запобіганні конфліктів, управлінні конфліктами та роботі в пост-конфліктних середовищах, а саме:

 

– сприяння комплексному прийняттю рішень щодо соціально-економічного розвитку на місцевому та регіональному рівнях; посилення спроможностей громадян впливати на місцевий розвитку шляхом підвищення їх обізнаності, кампаній громадянської освіти, представництва і захисту інтересів та мобілізації громад;

 

– просування демократичних цінностей за допомогою культури, діалогу та мобілізації громад; підтримка молодіжних ініціатив, спрямованих на розвиток громадської активності та толерантності;

 

– підтримка ініціатив, спрямованих на соціальну та економічну інтеграцію внутрішньо переміщених осіб у приймаючих громадах в таких сферах як аспекти економічного стану та наявності засобів до життєдіяльності, інформаційний простір, доступ до соціальних та адміністративних послуг.

 

Компонент 3: посилення спроможностей та потенціалу організацій громадянського суспільства та нових ініціатив, зокрема в сферах, що стосуються компонентів 1 та 2, шляхом:

 

– розвитку спроможностей та менторських програм;

 

– фінансовій підтримці третім сторонам, або субгрантингу.

 

Загальний бюджет цього конкурсу проектів складає 5,000,000 євро. Розмір індивідуальних грантів має складати від 300 000 євро до 1 500 000 євро в залежності від компоненту, на який подана проектна пропозиція. Запланована тривалість проектів має складати від 24 до 45 місяців.

 

Кінцевий термін для подання концепцій проектних пропозицій англійською мовою – 21 травня 2015 року.

 

Вся детальна інформація та правила подання проектних пропозицій вказані в Інструкціях для заявників, які разом з іншими необхідними документами, можна отримати тут.

 

ДжерелоПредставництво Європейського Союзу в Україні

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я