Економіка Для реалізації Fast Recovery плану Україні потрібно майже 17,4 млрд дол.

Для реалізації Fast Recovery плану Україні потрібно майже 17,4 млрд дол.

268
0

Загальний бюджет Fast Recovery плану становить майже 17,4 млрд дол. США.

Про це розповів заступник керівника Офісу Президента Кирило Тимошенко під час виступу на засіданні британсько-української робочої групи з питань інфраструктури у Варшаві, повідомляє Офіс Президента України.

Він зазначив, що план швидкого відновлення України (Fast Recovery план) передбачатиме оперативну відбудову об’єктів соціальної інфраструктури, зруйнованих унаслідок повномасштабного російського вторгнення, і має врахувати найкращі сучасні будівельні стандарти. А оцінка збитків нашої країни внаслідок російської агресії становить 750 млрд дол. США.

«Зараз ми працюємо над довгостроковим планом відновлення України. Він визначає перелік національних програм відбудови. У цей план ми включили принцип Build Back Better», – сказав він.

Водночас, як повідомив заступник керівника Офісу Глави держави, проектний офіс «Великого будівництва» та обласні військові адміністрації розробили План швидкого відновлення України.

«Суть плану полягає в максимально швидкому відновленні всієї соціальної інфраструктури з урахуванням найкращих світових практик і технологій для того, щоб швидко й сучасно відбудувати наші міста й села. Fast Recovery – проект відновлення пошкодженої критично важливої інфраструктури. Це те, що потрібно робити негайно», – сказав Кирило Тимошенко.

#ГолосНароду

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я