На голову Сфера ЖКГ ДЛЯ ЧАСТИНИ ВІННИЧАН ПОДОРОЖЧАЄ ТЕПЛО ТА ГАРЯЧА ВОДА!

ДЛЯ ЧАСТИНИ ВІННИЧАН ПОДОРОЖЧАЄ ТЕПЛО ТА ГАРЯЧА ВОДА!

221
0

У новому опалювальному сезоні для вінничан буде чергове підвищення тарифів на тепло та гарячу воду! Постачальником послуг у яких є комунальне підприємство “Вінницяоблтеплокомуненерго”

Такий проект рішення підтримали депутати під час засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету фінансів та обласних програм.

Так, для споживачів тарифи підвищаться на 7,6%,

для бюджетних установ — на 20%,

для релігійних організацій — на 11,6%

і на 10,4% — для всіх інших.

Тож тарифна сітка виглядає наступним чином:

Комунальне підприємство у Вінниці обслуговує трохи більше двох десятків будинків в районі медичного університету та сам навчальний заклад. Також — ряд комунальних закладів: психіатричну лікарню ім. Ющенка та госпіталь ветеранів війни, обласний наркологічний диспансер, лікувально-реаблітаційний центр для учасників ліквідації наслідків аварії на чорнобильській АЕС ім. Гуца, лікарню ім. М. Пирогова. На Старому місті — Вінницький гуманітрано-педагогічний коледж та обласний дитячий кардіоревматологічний санаторій та ще кілька комунальних закладів. В області “Вінницяоблетплокомуненерго” забезпечує теплом та гарячою водою 17 районів.

Пояснюючи причини, через які зросли тарифи, директор підприємства Валерій Довбанюк основною з них назвав підвищення ціни на газ. Валерій Довбанюк — Базові тарифи розраховані у 2009 році і відтоді багато змінилося витрат, з яких формується тарифна політика підприємства. Основне, що спричинило збільшення тарифів — це збільшення вартості природного газу з 1 квітня цього року на 50,2 відсотків, а для інший споживачів — на 10,4 відсотки.

Враховуючи, що підприємство виробляє теплову енергію в переважній більшості із природного газу, підняття ціни на нього має велике значення. Також на підвищення вплинули зростання прожиткового мінімуму, вартість матеріальних, загальновиробничих та адміністративних затрат тощо, — пояснив посадовець. Нагадаємо, за витік води з несправних мереж платитимуть споживачі.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я