Політика Відкриття другого фронту гібридної війни проти України! Політиками в Україні!

Відкриття другого фронту гібридної війни проти України! Політиками в Україні!

702
0

«Прорив Саакашвілі» став спусковим гачком війни всіх проти всіх в Україні. Політики так захопилися цією боротьбою, що не помічають, як роздирають країну на шматки і самі є пересічними персонажами гібридної війни проти України. Яку роль у цьому процесі відіграють топ-політики – розповів оглядач Ян Борецький…

«Перехід Міхо через кордон знаменував: опозиційні сили, готові зносити режим Порошенка, зібрані і гуртуються до війни. У цій війні інтереси держави і народу – на другому плані, на першому – власні амбіції. Проти Порошенка і його оточення об’єдналися ображені або ті, хто вважає себе такими: «Самопоміч» і Садовий, Тимошенко і «Батьківщина», «Демальянс» і «Громадянська платформа». Підтримують їх і «ображені» олігархи, серед яких поки що засвітився лише Коломойський», – зазначає оглядач.

Як він зауважує, в цій ситуації тандем Тимошенко-Саакашвілі невигадливий: їздити, як у проекті «Україно, вставай!», по містах «і нести популістську «пургу» на площах про «бариг із Банкової».

«Тимошенко із Саакашвілі своїм діями відкривають на заході України другий фронт Путіна. Ця драматична ескалація цілком вкладається в стратегію російської гібридної війни, і значну частину завдань у ній повинні виконувати «націонал-демократичні», «проєвропейські» сили в самій Україні», – резюмує автор.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я