На голову Економіка Децентралізація в розумінні мерів-міст це грабунки та безкарність!

Децентралізація в розумінні мерів-міст це грабунки та безкарність!

181
0

Репортажи пользователей сайта Korrespondent.net - Сергій Моргунов ...Мери Вінниці, Черкас, Івано-Франківська, Дніпра, всі, хто сьогодні найбільше кричить про нападки на місцеве самоврядування – насправді не тільки вибрали таку форму боротьби за свої рейтинги.
Причина такої неадекватної поведінки в іншому.

Петро Порошенко будував свою стратегію перемоги в президентських виборах на підтримку мерів великих міст.Що в голові у президента, або Про що мовчить Facebook Петра ...

Формула була така – спочатку на кожного з мерів наїджала прокуратура 😉 пам’ятаєте в Вінниці обшуки в податкові в мерії , потім один за іншим мери «здалися в полон» почали платити в президентський ОБЩАК та пообіцяли свою підтримку на виборах президента. Деякі навіть особливо відзначилися : Зеленському в Вінниці не дали виступити з концертом в будинку офіцерів, в окремих містах не вистачило ні одного борда, підконтрольна мерам преса та боти писали про нього тільки чорнуху.

Натомість Порошенко за допомогою Луценко видав мерам повну індульгенцію на казнокрадство. Останніх два роки каденції Порошенко грабіж мерами місцевих бюджетів досяг свого пікового масштабу. Вседозволеність породила немислимий обсяг крадіжок. БЕЗКАРНІСТЬ так багато хто зрозумів формулу децентралізації та місцевого самоврядування,

Міста загрузли в довгобудах і кредитах на багато років вперед, взаємозв’язок з чинним тоді президентом зробила з мерів регіональних князьків, а вся правоохоронна система на місцях була принижена, її робота фактично звелася до розслідувань розкрадань тачок з супермаркетів.

Коли Порошенко з тріском програв, мери відчули реальний страх, якийсь час сиділи дуже тихо.ВЛАДИСЛАВ СКАЛЬСЬКИЙ: МИ ГОТОВІ РОЗМОВЛЯТИ ІЗ СУСІДНІМИ ГРОМАДАМИ ...

Але недалекоглядна кадрова політика Зеленського привела до призначення голови ОДА Владіслава Скальського у Вінниці та Рябошапки генеральним прокурором. Як тепер стало зрозуміло Рябошапка перебував увесь цей час у форватері Порошенко. Безкарність і грабіж на місцях продовжився спочатку обережно, а потім з новою силою.

Слабкість Зеленського була правильно сприйнята регіональними князьками, більше того, вони відчули почуття якогось братства. І дочекавшись очевидних зашкварів команди Зеленського і Тимошенко пішли в атаку.

Особистість Тимошенко, до речі, в цьому процесі заслуговує набагато більшої уваги – його понесло сильніше інших, він до цих пір є прихованим лобістом частини регіональної еліти і відводить весь час удар від місцевих князьків.

Його батько знаходиться в прямій залежності від Корбана і Філатова в Дніпрі, просто є їхнім працівником і отримує свою частку з бюджетного грабунку. На цьому побудована одна зі стратегій безкарності всередині «братства» мерів -“беспредельщіков”.

Куди ж очевидніше – ключова фігура в оточенні чинного президента – на прямий дотації у мера Дніпра.Мер Дніпра пригрозив церквам відключити воду і світло | Українська ...

Все це сформувало впевненість в абсолютній слабкості Зеленського.

На цьому тлі Порошенко дав сигнал підсилити атаку на слабкого Президента по всіх фронтах.Президентство Петра Порошенка — Вікіпедія

Те, що ми спостерігаємо зараз – це класичний бунт ЗАКРАВШИХСЯ олігархів та місцевих князьків-баронів при дуже слабкі та некомпетентні центральні владі.

По суті, кінцевою стратегією Порошенка-Гройсмана та керованих ними мерів, є усунення від влади Володимира Зеленського.

Джерело

#влада #мери #гройсман #порошенко #корупція