На голову Економіка Катастрофічний кризовий стан в енергетиці!

Катастрофічний кризовий стан в енергетиці!

346
0

Кризисная ситуация в энергетике требует немедленного вмешательства ...Українська енергетика переживає одну з найбільших криз в історії країни через відновлення імпорту електроенергії з Росії та Білорусії.

Масштабну кризу в енергетиці спричинив імпорт російського струму, який відновили завдяки поправці голови енергетичного комітету Верховної Ради Андрія Геруса. Про це заявила народний депутат України, член комітету Верховної Ради з питань енергетики та житлово-комунальних послуг Вікторія Гриб.

Депутат зазначила, що сьогодні українська енергетика переживає одну з найбільших криз в історії країни, ключовою причиною якої стало відновлення імпорту електроенергії з Росії та Білорусі, яка постачалась на наш ринок за демпінговими цінами.Волинянин Андрій Герус очолить комітет Верховної Ради, – ЗМІ

«ВСЕ ПОЧАЛОСЯ З ТОГО, ЩО ЩЕ В ЖОВТНІ МІСЯЦІ БУЛА ПРИЙНЯТА ПРАВКА ПАНА ГЕРУСА, ЯК ЇЇ НАЗИВАЮТЬ, В ЗАКОН ПРО ЯДЕРНУ ЕНЕРГЕТИКУ. ВОНА ДОЗВОЛИЛА ІМПОРТ ЕЛЕКТРИКИ З РОСІЇ ТА БІЛОРУСІ. І, НА ПРЕВЕЛИКИЙ ЖАЛЬ, ЦЕ ПРОСТО ДОБИЛО НАШУ СИСТЕМУ. ЯКИМ ЧИНОМ? УЯВІТЬ СОБІ, ЯКЩО Є ЯКІСЬ ПРОГНОЗНІ ДАНІ, ЯКЩО Є ЯКИЙСЬ БАЛАНС, І ТУТ ЗАХОДИТЬ ТА ЕЛЕКТРИКА НА РИНОК. ПРИЧОМУ ВОНИ ЗАЙШЛИ ПО ДЕМПІНГОВИХ ЦІНАХ. МИ Ж РОЗУМІЄМО, ЇМ ТРЕБА БУЛО ЗАВОЙОВУВАТИ НАШ РИНОК, ДЛЯ ТОГО, ЩОБ ПІСЛЯ ТОГО, ЯК ПОСТАВИТИ НАШУ ЕЛЕКТРОЕНЕРГЕТИКУ НА КОЛІНА, ТОДІ ВЖЕ МОЖНА БУЛО Б ЗАХОДИТИ ПО ІНШИМ ЦІНАМ»ВНАСЛІДОК ІМПОРТУ РОСІЙСЬКОГО СТРУМУ ПОСТРАЖДАЛА ВІТЧИЗНЯНА ГЕНЕРАЦІЯ, ЯКА ПОНЕСЛА ЗНАЧНІ ЗБИТКИ І ЗМУШЕНА БУЛА ПРИЗУПИНЯТИ РОБОТУ ПІДПРИЄМСТВ, А ВУГІЛЬНА ГАЛУЗЬ МАЙЖЕ ЗУПИНИЛАСЬ.«95% ЗАРАЗ ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ ПРОСТО СТАЛИ, ВОНИ НЕ ПРАЦЮЮТЬ. МИ БАЧИМО, ТЕПЛОЕЛЕКТРОСТАНЦІЇ ТАКОЖ СВОЇХ ПРАЦІВНИКІВ ВИВОДЯТЬ ЗАРАЗ У ПРОСТІЙ. МИ БАЧИМО ВЕЛИКІ НЕПЛАТЕЖІ ЗАРАЗ, ЗАБОРГОВАНІСТЬ І АТОМНІЙ ГЕНЕРАЦІЇ, І ТЕПЛОВІЙ ГЕНЕРАЦІЇ, І ЗЕЛЕНІЙ ГЕНЕРАЦІЇ. ЯКЩО ТАК БУДЕ ПРОДОВЖУВАТИСЯ, МИ Ж РОЗУМІЄМО, У НАС СИСТЕМА ПРОСТО НЕ ВИТРИМАЄ І БУДУТЬ БЛЕКАУТИ».

Раніше народний депутат України, голова Незалежної профспілки гірників України Михайло Волинець заявив, що Андрій Герус за півроку знищив енергобезпеку країни, а пролобійований ним імпорт російського вугілля та електроенергії остаточно зруйнували вітчизняний енергетичний комплекс.

В квітні перший заступник голови Комітету ВРУ з питань енергетики та ЖКП Олексій Кучеренко заявив, що аналогічно до запровадження в Україні заходів карантину, потрібно негайно почати реалізацію заходів для подолання критичного стану в сферах енергетики та комунальних послуг, для чого серед інших заходів у своєму зверненні пропонує Верховній Раді України надати правову оцінку роботи Андрія Геруса на посаді голови Комітету питань енергетики та житлово-комунальних послуг.

Джерело

#влада #енергетика #криза #корупція #герус