На голову Новини Чи все можна попові

Чи все можна попові

312
0

Дивні речі відбуваються на білому світі. Землетруси, цунамі, вибухи . Падають літаки з президентами та пересічними громадянами. Темношкірі покоївки руйнують президентські амбіції провідних економістів світу. Пастори євангелічних церков катують сусідів бензопилами.

 

 

Чи все можна попові,
і хто йому скаже „зась”, якщо цього не може сказати міліція чи прокуратура?

 

Дивні речі відбуваються на білому світі. Землетруси, цунамі, вибухи . Падають літаки з президентами та пересічними громадянами. Темношкірі покоївки руйнують президентські амбіції провідних економістів світу. Пастори євангелічних церков катують сусідів бензопилами.

Вчені мужі кажуть, що винне Сонце – мовляв, протуберанці жбурляють як ніколи і, взагалі, у дванадцятому році має бути черговий кінець світу, тому й, певно, деякі служителі церкви євангельських христіян-баптистів, дозволяють себе не тільки протизаконні дії, але й вчинки, що ніяк не пасують проповідям з християнської моралі, що, певно, можна почути від пастора Івана Мазура в пишному соборі на вулиці Максимовича у Вінниці.

Ось тільки не знають вірні цієї церкви, що цей проповідник, порушуючи стандарти, норми та правила будівництва автомобільних доріг та вулиць, вимоги нормативних документів з забезпечення безпеки дорожнього руху, вирізав разом зі своєю „ініціативною групою ” сусідів з села Березино Вінницького району значну ділянку лісосмуги вздовж Барського шосе, чим порушив ще й законодавство про ліси.

Для чого, запитаєте, він це вчинив? А щоб прямо зі своєї вулиці не роблячи „зайвого ” повороту виїжджати на Барське шосе. І що с того, що вже два виїзди село має? А чому це я маю користуватися тим, що зробили до мене? Я хочу їхати зі своєї вулиці.

Сказано – зроблено. Авторитет пастора у дії – бригада лісорубів береться за справу: вжик – і „уноси готовенького” . А хто там такий недолугий, що кидається під пилку. А, сусід! Як його там , Войнович? Захисник навколишнього середовища? Поріжемо захисника на мілку тріску.

Вжик – уноси готовенького. Ось так, пасторським піклуванням Войнович зі струсом мозку та порізами від бензопили опинився на лікарняному ліжку. Поки він там прохолоджувався понад три тижні ініціативна група пастора повикорчовувала пні, насипала щебеню – ось вам і виїзд. Прямо з вулиці на Барське шосе. Дарма, що з порушеннями елементарних норм – ну не може з села кожен де схоче виїжджати на трасу. Трагічна статистика ДТП це підтверджує. І зроблений Мазуром і К виїзд вже розпочав свій відлік: 14 липня 2011 року там скоєний наїзд на велосипедиста, який у важкому стані доставлений у лікарню. Проте, звання пастора гіпнотично діє і на керівництво автодору, і на ДАІ, і на Вінницьке районне управління МВД, і на районну ж прокуратуру.

Вирізані дерева, виїзд, зроблений з нехтуванням правил і норм, покалічений сусід, покалічений проїжджий – все це не переконує наших посадовців. Хоча судом Вінницького району проти І.Мазура і порушено кримінальну справу після довгої тяганини.

Що ж, почекаємо рішення.


П.Недовподобенко

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я