Новини Актуальне інтерв’ю з громадським лідером

Актуальне інтерв’ю з громадським лідером

217
0

Ситуація в житлово-комунальній галузі м. Вінниця продовжує непокоїти городян. Захмарні тарифи, неякісні послуги, безсоромне хамство з боку комунальних підприємств лишаються сумною ознакою нашого міста. Саме з цього питання нам надав коментар громадський діяч Віктор Малиновський, який послідовно захищає права громади в галузі житлово-комунального господарства.

 

Ситуація в житлово-комунальній галузі м. Вінниця продовжує непокоїти городян. Захмарні тарифи, неякісні послуги, безсоромне хамство з боку комунальних підприємств лишаються сумною ознакою нашого міста.

Саме з цього питання нам надав коментар громадський діяч Віктор Малиновський, який послідовно захищає права громади в галузі житлово-комунального господарства.

Віктор Васильович, на минулому тижні набрав чинності новий закон №3569-YI, який підтверджує процедуру здійснення перерахунку за неякісні послуги ЖКГ.

Дійсно цей закон чітко зобов’язує комунальників робити перерахунок за ненадані, або надані в неповному обсязі комунальні послуги. Ця новація повинна нарешті змусити наші ЖЕКи відповідально ставитись до своїх прямих обов’язків.

Також, цей документ в черговий раз ставить під сумнів легітимність так званого «двоставкового тарифу» на опалення, адже сплачувати влітку за тепло – тепер не просто безглуздо, а й незаконно.

Втім святкувати перемогу зарано, адже міські чиновники ніколи просто так не відмовляться від шалених грошей, які вони щомісячно отримують через систему завищених тарифів на ЖКГ.

Віктор Васильович, Антимонопольний комітет та суди встановили протиправний характер вінницького Типового договору із ЖЕКами, який, як встановлено, ігнорує антимонопольне законодавство та порушує економічні права громади. Та людей цікавить дещо інше, яким чином можливо повернути гроші, що були протизаконно здерті ЖЕКами за період 2009 – 2011 р. р.?

Повернути своє не буде просто, адже на злочинній системі тарифів та ефемерних послуг ЖКГ сформувалася справжня мафія. Особисто я подав Адміністративний позов в якому прошу визнати невідповідними до законодавства та скасувати:

• рішення Вінницького виконкому №962 від 27.04.2009 р., №1157 від 28.05.2009р. та №818 від 22.04.2010 р., якими було затверджено «Типовий договір про надання житлово-комунальних послуг».
• Рішення виконкому №1874 від 14.08.2008 р. яким були дозволені додаткові платні роботи та послуги в ЖКГ.
• Рішення виконкому, яке дозволило ЖЕКам на свій розсуд встановлювати тарифи за свої послуги.
 

Перемога в цій судовій справі стане важливим прецедентом успішної боротьби громадянина проти корумпованої ЖЕКівської мафії. Міській владі доведеться виконати рішення суду, а отже й розпочати повернення незаконно отриманих з людей коштів. А це – від 50 до 100 гривень, які щомісячно переплачує кожна родина. За три роки ці гривні в масштабах міста переросли в мільйони, які вийняли з наших кишень та перевели на користь місцевих чиновників-корупціонерів.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я