На голову Новини Через «Нафтогаз» українці можуть залишитись без гарячої води

Через «Нафтогаз» українці можуть залишитись без гарячої води

144
0

Суд дозволив “Нафтогазу” в 9 разів підняти вартість газу для постачальників гарячої води та опалення.

Вищий господарський суд відмовив “Укртрансгазу” у задоволенні касаційної скарги на постанову Київського апеляційного суду, що скасував рішення суду першої інстанції, дозволивши таким чином “Нафтогазу” в 9 разів підвищити вартість газу для постачальників гарячої води та опалення,  повідомляє ua1.com.ua

Про це повідомляють “Українські Новини”, зазначаючи, що “зі слів представників “Укртансгазу”, спір виник через відмову “Нафтогазу” документально оформляти акти прийому-передачі газу під час опалювального сезону” – “Відповідно до законодавства, якщо в такого газу немає продавця, то виникає небаланс. При виникненні небалансу “Укртрансгаз” і оператори газорозподільних мереж повинні зробити балансування. Для фізичного покриття небалансу “Укртрансгаз” змушений був придбати відповідні обсяги газу за промисловою ціною”.

При цьому наголошується: позиція “Нафтогазу” полягала у наполяганні на відсутності небалансу в зазначений період та незамовленні послуг з балансування.

“За результатами судового рішення теплогенеруючі компанії змушені здобувати природний газ за ціною, що збільшується приблизно в 9 разів, що може спричинити зупинку теплопостачання й поставки гарячої води для жителів нашої країни,” – резюмує видання.

 
 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я