На голову Новини “Блок Порошенка” висуває в мери регіоналів та людей режиму Януковича, — список

“Блок Порошенка” висуває в мери регіоналів та людей режиму Януковича, — список

122
0

Від пропрезидентської політсили на виборах міських голів у різних містах України балотуються кандидати, які раніше висувались від Партії регіонів та її сателітів.

Згідно з даними, які розміщені на сайті Центральної виборчої комісії, станом на 3 жовтня 2015 року, партія “Блок Петра Порошенка “Солідарність” висунула кандидатами на посади міських голів 24 чинних мерів.

Частина кандидатів, балотуючись на попередній термін, висувались від Партії регіонів та її “проектів”.

Зокрема, на минулі мерські вибори від Партії регіонів йшов мер Миргорода Сергій Соломаха; міський голова Голої Пристані — Анатолій Негра; мер Вовчанська, що на Харківщині, Ольга Топоркова та очільник Городні (Чернігівська область) — Андрій Богдан.

Також серед теперішніх кандидатів на посади міських голів є висуванці, які на минулих виборах представляли партії “Сильна Україна”, “Народну партію” та “Партію промисловців і підприємців”, які свого часу вважали “проектами” депутатів-регіоналів.

Загалом з 24 міських голів, які повторно балотуються на свої посади від БПП, десятеро представляли політичні партії режиму Віктора Януковича.

Місцеві вибори в Україні відбудуться 25 жовтня.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я