На голову Новини Бізнесу Ахметова криза не страшна

Бізнесу Ахметова криза не страшна

239
0

 Прес-служба підприємств групи «СКМ» повідомила, що незважаючи на політичну кризу в країні, в Україні і за її межами всі надалі працюють у штатному режимі.

 Прес-служба підприємств групи «СКМ» повідомила, що незважаючи на політичну кризу в країні, в Україні і за її межами всі надалі працюють у штатному режимі.

 

«СКМ» зазначає, що завжди будувала свій бізнес в рамках суворої відповідності з міжнародними правилами і стандартами.

 

«Навіть зараз, в умовах політичної кризи в країні, у компаній Групи «СКМ» на міжнародних ринках проблем не виникає: у частині міжнародних постачань, ні в частині банківських операцій, в частині роботи з іноземними інвесторами», – зазначили в коментарі.

 

Відсутність негативного впливу політичної кризи на свою діяльність за кордоном група пояснює так: «І ми по праву одним зі своїх досягнень вважаємо міцні довірчі відносини з нашими партнерами, зокрема іноземними».

 

Повідомляємо, що у групу «СКМ» належать найбільші в Україні гірничо-металургійний холдинг «Метінвест» і енергохолдинг «ДТЕК», банки ПУМБ і «Ренесанс-капітал», «АСКА» і «АСКА-Життя», телекомгрупа Vega, Медіа група Україна і видавничий холдинг «Сьогодні Мультимедіа», ЕСТА Холдинг (нерухомість), «Український рітейл» (роздрібна торгівля). У складі групи також UMG (видобуток глин), «Паралель» (оператор ринку нафтопродуктів), Мер (сільське господарство), машинобудівний холдинг Corum (раніше – холдинг «Гірські машини»»), транспортний холдинг «Портінвест» та інші.

 

100% акцій СКМ належать українському бізнесмену Ренату Ахметову.

 

Джерело: Преса України

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я