На голову Новини Бібліотекарка регіонала Калетника у Вінниці буде зливати команду Зе на догоду Гройсману...

Бібліотекарка регіонала Калетника у Вінниці буде зливати команду Зе на догоду Гройсману і Порошенко!

483
0

Новий Президент України Володимир Зеленський, на жаль, почав свою президентську діяльність з повторення фатальних помилок політичного олігарха-корупціонера Петра Порошенка, який розставляв на ключові посади осіб за принципом особистої відданості і спільних бізнес-інтересів, а не за ознаками професіоналізму і порядності. Деякі Зе-призначення вже викликали подив і критику з боку політичних експертів і громадськості!…

Так, наприклад, у Вінниці начальником штабу «Зе-команди» призначили якусь Світлану Лутковську – нічим не примітну “темну конячку” без політичного минулого, скромного директора бібліотеки Вінницького національного аграрного університету, АЛЕ зі статками великого бізнесмена…

Так от.. Ця нічим не примітна дівчина – член команди одіозного екс-регіонала Григорія Калетника, видає себе за “нове, чисте обличчя” в команді президента Зеленського!!!

Дійсно, яким чином Зеленський склав про Лутковську думку як про політику високого класу, про що він встиг заявити після спільної фотосесії з бібліотекаркою, – вінничани ніяк не зрозуміють…

На перший погляд – все відбувається згідно із заявленим Зе руху до чистою, не корумпованої влади. Якби не цілу купу «але».

Вінницьким аграрним університетом багато років беззмінно керує одіозний екс-регіонал, латифундист Григорій Калетник. Вінничани чудово знають, хто це такий. ВІН головний фігурант скандалів, пов’язаних з “віджиманням” у селян земель на заповідній території на кордоні Гайсинського та Немирівського районів Вінницької області в період його депутатства.

У 2015 році, напередодні виборів ректора ВНАУ, він звинувачувався колективом аграрного університету в розкраданні бюджетних коштів. Також йому приписували підробку документів, за якими він став членкором і академіком НААН країни. Всі факти за даними епізодами були приведені активістами у відкритому листі, який направили Президенту Порошенко, генпрокурору, міністрам освіти і агрополітики.

З його ж подачі припинялися будь волевиявлення в університеті. Так, в 2013-му підконтрольні Калетника “ТІТУШКИ” били дівчат-активісток, які намагалися встановити інформаційний намет і поширювати серед абітурієнтів листівки з інформацією про загрозу скасування ЗНО, чого домагався в парламенті Калетник!

Калетник завжди втискувався до лав правлячої партії, змінюючи свої політичні погляди в залежності від ситуації.

У 1996 році Григорій Калетник – член НДП, з листопада 1998 він входить до політради НДП, з квітня 2004 складається вже у фракції СДПУ (о), через кілька місяців перейшов у фракцію Партії регіонів.

Його син Ігор Калетник, звичайно ж, по протекції тата очолив митницю і став наймолодшим генералом митниці за всю історію України, потім перебував на посаді заступника голови Верховної Ради. Зараз, як і багато інших регіонали Януковича, ховається в Росії.

Племінниця Оксана Калетник до травня 2014 року знаходилася в партії КПУ. Проти неї в жовтні 2014 року СБУ відкрило кримінальну справу за статтею “посягання на територіальну цілісність” – стверджують, що на зустрічі з виборцями Оксана підтримувала сепаратизм і легітимність створення республік ЛНР-ДНР.

Тому в Вінниці ні у кого немає сумнівів, що Лутковська стала керівником штабу Зеленського по протекції Калетника, а далі токсичних ректор університету буде просувати свою підлеглу на посаду губернатора або проштовхувати в списки “Слуги народу” в парламент. Це означає, що досвідчений екс-регіонал, екс-голова Вінницької обласної адміністрації Григорій Калетник, прикриваючись нібито новим молодим обличчям Світлани Лутковської, хоче через неї відновити свій вплив в політиці.

Викладачі аграрного на тролейбусах на роботу не їздять!

Здавалося б – чим може привабити до себе увагу 32-річна мати двох дітей, яка очолює бібліотеку аграрного університету?

Повідомлення про її призначення, однак, б’є рекорди за кількістю негативних коментарів. І це при тому, що раніше Світлана активністю в соцмережах не відрізнялася. Так, наприклад, її сторінка до цього була порожня, і ожила лише з моменту її призначення главою штабу Зе …

 

Але повернемося до коментарів про призначення Лутковської…

Тут же знаходимо підтвердження того, що Лутковська – ставлениця Григорія Калетника. Нижче наводиться згадка про красивих дівчаток на Range Rover. Так, якийсь Андрій Маршал констатує, що: “З набором красивих дівчат на Ренж роверах реформ не одержати” … До чого це сказано? Давайте розбиратися!

В останній декларації (за 2018 рік) Світлана вказує, що їй належить Range Rover Sport 2016 року випуску. Вартість транспортного засобу на момент придбання становила більше двох з половиною мільйонів гривень. Також в її власності знаходяться шість земельних ділянок в Борівці Чернівецького району Вінницької області. До слова, збирання земельних ділянок – це давнє “хобі” Григорія Калетника.

Що цікаво, земельні ділянки у неї додаються попарно щороку, починаючи з 2016-го. У 2017 і 2018 роках у Лутковської у власності з’являлося два рази по одному новому ділянці площею близько 2 гектарів.

Загалом, сімейству Лутковська належить приватний будинок площею майже 500 кв. м в «Царському селі» (Агрономічне), дві квартири (64 і 62 кв. м) в обласному центрі і майже 80 га землі в Борівці.

Чоловік Світлани Лутковської Руслан – асистент кафедри загальної хірургії Вінницького національного медичного університету, пересувається на Lexus LX570 2012 випуску. За мінімальною оцінкою такий автомобіль, навіть б / у, коштує близько двох мільйонів гривень!

Будинок в Царському Селі, що належить родині Лутковська, по нинішніх котирувань оцінюється в районі 300 тисяч доларів!

Як же простому директору бібліотеки Світлані та її чоловікові вдалося “наколядувати” ТАКІ статки на тлі загальної бідності і кризи в країні?

Навіть попри те, що Руслан – хірург, кандидат наук, а також співвласник чотирьох агрофірм і великих земельних ділянок все в тій же Борівці, з декларацій це ніяк не проглядається, тобто ніяк не підтверджується.

Так, в 2017-м Світлана вказала дохід тільки із зарплати – трохи більше 125 тисяч гривень, що становить трохи більше 10 тисяч в місяць. Руслан в тому ж 2017-го і зовсім позначився жебраком з 25,2 тисячі гривень (2100 гривень на місяць).

У 2018-му вже Лутковська записалася в незаможні – 77 тисяч гривень за рік (майже 6,5 тисячі на місяць), а Руслан задекларував 203 тисячі гривень (майже 17 тисяч в місяць). Тобто чистота і прозорість доходів – принципи, які декларує Володимир Зеленський, у Лутковська повністю відсутні. Розміри доходу їх сім’ї – це дохід середньостатистичної української сім’ї викладачів, але ніяк не власників дорогих автомобілів, численних земельних ділянок і нерухомості!

Почім Борівка для препода?

Ще раз відзначимо, що на Руслана Лутковська записано більше десяти земельних ділянок. Це пов’язано з тим, що він числиться серед засновників чотирьох підприємств, які займаються сільським господарством: ТОВ «Колос», ТОВ «Агрофірма” Дружба “», СФГ «Оріон», ТОВ “Агрофірма ягоди України”.

У той же час викладач медунівера не задекларував, що він входить до числа засновників цих підприємств. А це, як мінімум, має спричинити за собою перевірку його декларації НАПКА. Адже якщо з’ясується, що статутні капітали зазначених підприємств становлять понад 400 тисяч гривень, і він приховує свої доходи – це загрожує Руслану Анатолійовичу кримінальною відповідальністю.

Відзначимо, що ні грошові активи, ні дохід від підприємницької діяльності сімейство Лутковська не декларує.

Із земельними наділами в Чернівецькому районі теж не все просто. З кінця 2014 року місцеві жителі намагаються відстояти свої права в боротьбі з … узурпатором Анатолієм Лутковська – батьком Руслана і другом Калетника. Дивимося відео і жахається віроломним діям сім’ї Лутковських!…

C земельными наделами в Черновицком районе тоже не всё просто. С конца 2014 года местные жители пытаются отстоять свои права в борьбе с… узурпатором Анатолием Лутковским – отцом Руслана и другом Калетника. Смотрим видео и ужасаемся вероломным действиям семьи Лутковских:

 

Суть звернення селян зводиться до того, що Лутковский зі своїм «Оріоном» захопив землю, яка перебувала в державній власності. Анатолій Вікторович підім’яв угіддя під себе, позбавивши селян місць для випасу худоби, а також зайняв землю, призначену для поділу земельних паїв. А за візит на територію полів він штрафував пенсіонерів, відбираючи останні копійки! При цьому при всьому Лутковский нібито відмовився від земельних наділів і, не сплачуючи податків, використовував землю для вирощування пшениці, соняшнику і т. Д. За словами жителів Боровко, Лутковский по суті призначив себе володарем навколишніх земель. Тепер же ці землі, відібрані у людей, фігурують в декларації керівника вінницького штабу «Зе-команди» Світлани Лутковської.

ПОРАДА Зеленському…

Очевидно, що Володимиру Зеленському явно слід ретельніше підбирати собі команду. Для цього необхідно ретельніше перевіряти у всіх не тільки біографії і “ганьблять зв’язку”, але і відповідність витрат і доходів. Після цього говорити про якісь організаційні здібності бібліотекаря стає навіть незручно – вона адже навіть свою сторінку в фейсбук до моменту призначення не зуміла вести!

Не дивно, що Лутковської ніяк не вдається налагодити публічну роботу штабу Зе на Вінниччині, хоча, швидше за все, це робиться навмисне за вказівкою Калетника – потім «несподівано» виявиться, що всі члени партії Зе підконтрольні ректору-латифундиста люди.

Вінничани вже неодноразово спостерігали цей спектакль у виконанні ляльковода Калетника, тому їм наперед зрозуміло, що буде далі і навіщо він підкладає … ой, вибачте, підсовує свою бібліотекарку Зе. Підкажемо недосвідченому в нюансах вінницької політики молодому президенту – передбачається, що в подальшому вона буде відпрацьовувати завдання з розвитку бізнес-імперії Калетника. У всякому разі, з моменту появи Лутковської в команді Зе про це відкрито пишуть обурені автори численних публікацій в ЗМІ.

Ось ці матеріали:

Главой винницкой “Зе!команды” стал человек с орбиты Калетников

Победа Зеленского на Винниччине – это реванш Калетника

“Король контрабанди” і глава “Регіонів”: з’явилися скандальні факти про члена команди Зеленського

А поки деякі підсумки роботи Світлани Лутковської на чолі штабу Володимира Зеленського на Вінниччині вже спливають на поверхню. Так, Тетяна Романова під похвальним постом Лутковської від 20-го травня цікавиться: “Цікаво, чи знає команда однодумців – ЯКА команда та працівники штабу проводили роботу по Вінниці та області на ВИБОРИ Президента? Мабуть що ні …. Чи відомо керівніцтву у Києві про НЕ виплачені гроші під час виборів? “.

 

Про те, що Лутковська не більше ніж зіц-голова, служить і факт присутності в штабі Зе якогось Іллі Павлюка. Як з’ясували журналісти порталу Бігус.інфо, його роль не афішують і навіть в складі команди на офіційному сайті він не представлений. А чому? Справа в тому, що за часів правління Віктора Януковича цей персонаж ходив в помічниках згаданого нами митного генерала Ігоря Калетника. І за час служби у нардепа удостоївся таких титулів, як «вирішувала на митниці» і «король контрабанди».

За інформацією Бігус.інфо, основним його завданням в штабі Лутковської-Калетника є «залучення» капіталів не заплямував підприємців для стабільного наповнення виборчого фонду Зеленського.

І ще. 17 травня на святкування 70-річчя Григорія Михайловича в ресторан “Диканька” прийшли депутати Блоку Петра Порошенка, представники його команди на Вінниччині, в тому числі мер Вінниці Сергій Моргунов, які завжди успішно співпрацювали і мали спільний бізнес з регіоналами на зразок Калетника. Зараз все це вінницьке, вибачте за доречне тут вираз, кодло за допомогою ляльковода Григорія Калетника намагається залишитися при владі, щоб продовжувати паразитувати на нас з вами.

А тепер найголовніша політична сенсація і інтрига! З наближених до мера міста джерел стало відомо, що по 11 мажоритарному округу в Вінниці в український парламент збирається висуватися екс-прем’єр міністр, екс-мер Володимир Гройсман. А по 12 округу – екс-президент Петро Порошенко…

Зрозуміло, що вони рвуться в раду заради депутатської недоторканності, яка допоможе їм ухилятися від кримінальної відповідальності. З огляду на це абсолютно зрозумілою стає публічна імпотентність і неробство ЗЕ-штабу імені Григорія Калетника. У цьому випадку ми маємо шанси побачити ще один добре відомий вінничанам спектакль, в якому чисту, молоду, що не корумповану команду Зеленського на Вінниччині, якою вона запросто могла б бути, зіллють в унітаз на догоду Гройсману і Порошенко.

Цікаво, чи внесе зміни в сценарії цих переграних вистав талановитий актор і режисер Володимир Зеленський?… Сподіваємось, бо…

Федір Чечоткін

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я