На голову Новини Без води ані туди, ані сюди

Без води ані туди, ані сюди

648
0

 Кожен раз, користуючись водою з крана, хочу зрозуміти, що роблять із звичайною водою, щоб отримати такий гидкий смак. Інколи воді віддає багнюкою,інколи ще невідомо чим, але практично ніколи не буває справді чистою.

 Кожен раз, користуючись водою з крана, хочу зрозуміти, що роблять із звичайною водою, щоб отримати такий гидкий смак. Інколи воді віддає багнюкою,інколи ще невідомо чим, але практично ніколи не буває справді чистою.

 

Настанова туриста: "Питна вода повинна бути прозорою, незабарвленою, без запаху, без смаку, без сторонніх включень"

 

Працівники водоканалу запевняють нас, що у Вінниці вода з водогону найкраща в Україні. Можливо, але в межах очисних споруд. По дорозі до наших кранів відбуваються зміни і ми отримуємо зовсім не те, що хочемо.

Чомусь це розуміють лікарі. Всім відомі поради -не пийте вод з під крану, щонайменше відстоюйте її, кип’ятіть або фільтруйте. а що робити звичайному споживачу, який купує начебто питну воду,а отримує технічну? Купувати воду в пляшках чи робити свердловину?

 

Конституція України проголошує:

 

Стаття 13. Земля, її надра, атмосферне повітря, води та інші природні ресурси, які знаходяться в межах України,… зони з об’єктами права власності Українського народу. Від імені Українського народу права власника здійснюють органи державної влади та органи місцевого самоврядування.

Кожний громадянин має право користуватися природними об’єктами права власності народу відповідно до закону.

Стаття 16.Забезпечення екологічної безпеки… є обов’язком держави.

Стаття 50.Кожен має право на безпечне для життя і здоров’я довкілля та на відшкодування завданої порушенням цього права шкоди.

Кожному гарантується право вільного доступу до інформації про стан довкілля,про якість харчових продуктів і предметів побуту, а також право на її поширення. Така інформація ніким не може бути засекречена.

 

Стаття 56. Кожен має право на відшкодування за рахунок держави чиорганів місцевого самоврядування матеріальної та моральної шкоди, завданої незаконними рішеннями, діями чи бездіяльністю органів державної влади. органів місцевого самоврядування,їх посадових і службових осіб при здійснені ними своїх повноважень.

 

А у Вінниччині міска рада відгородилась від мешканців міста турнікетами. черговими міліціонерами, прозорими офісами. Навіть скаргу на посадову особу можна подати лише тому, від кого тільки що отримав відповідь-відписку. Де вже тут екологічна безпека,гарантії вільного доступу та право на відшкодування.

 

 

Такий вигляд має фільт механічного очищення води через два місяці після встановлення. Можна тільки уявити стан наших власних нутрощів після вживання води безпосередньо з водогону.

 

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я