На голову Новини Бандитам дали час на злочини – до 24:00?

Бандитам дали час на злочини – до 24:00?

223
0

Закон 3787 "про амністію" опубліковано сьогодні. Він вступить у дію завтра. Уже всім ясно, що попри переможні реляції зі сцени Майдану – парламентська опозиція, за власною ініціативою…

Закон 3787 "про амністію" опубліковано сьогодні. Він вступить у дію завтра. Уже всім ясно, що попри переможні реляції зі сцени Майдану – парламентська опозиція, за власною ініціативою, "потерпела очередную победу".

 

На жаль. Адже той Закон не захищає Майдан, зате дає змогу Януковичу лицемірно вивести з-під відповідальності і Беркут, і Сівковича з Клюєвим. Тепер це вже ясно всім, навіть тим, хто тролив мене за голосування "проти" Закону 3787.

 

Але зверніть увагу ще й на таку обставину: Янукович підписав Закон у понеділок, оприлюднено його не у вівторок, а лише в середу. Відповідно, Закон вступить в дію у четвер, тобто завтра. Навіщо була ота затримка на добу? Дати бандитам ще 24 години для їхніх злочинів?

 

Щоб потім, прикриваючись Законом 3787, вивести з-під відповідальності навіть тих, хто сьогодні вночі жорстоко побив Тетяну Чорновіл?

 

Це ще якщо їх спіймають… Та й справу (провадження) проти них порушили "за хуліганство", дуже страшна стаття… Ясна річ, що міністра Захарченка, який неспроможний зупинити насилля по всій країні, Президент мав би звільнити негайно.

 

Але Президента в країні нема – є Янукович, і він доручив негайно розслідувати побиття Тетяни Чорновіл… Захарченку, з кумом Пшонкою разом… Вважаю, що обрана Майданом Рада має зібратися негайно, прийняти і оголосити План дій. Узгоджених і ефективних. Люди чекають…

Анатолій Гриценко

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я