Новини Авто на іноземних номерах: названа вартість розмитнення

Авто на іноземних номерах: названа вартість розмитнення

499
0

Майже 64 тисячі автомобілів з іноземною реєстрацією знаходяться на території України незаконно.

Перехід на українські номери вже ввезеним в Україну легковим авто з іноземною реєстрацією обійдеться їх фактичним власникам в 1,0-1,4 тис. Євро

Про це повідомила глава Комітету Верховної Ради України з питань податкової та митної політики, народний депутат від БПП Ніна Южаніна , інформує hyser.com.ua

«Коли ми порахували, це абсолютно невеликі суми сплати митних платежей.Категорія до 2200 см кубічних, 2-я категорія автомобілів, це в районі 1 тис. Євро. Наступна категорія – 1,2 – 1,4 тис. Євро », – заявила вона.

Як і раніше, ставки акцизного збору встановлені в євро залежно від кубічних сантиметрів двигуна. Южаніна повідомила, що це рішення стосується авто на іноземних номерах як пізніше 2010 року випуску, так і пізніше 2000 року. Відповідні зміни будуть внесені до Податкового, Митного і Бюджетного кодексу.

«Це дійсно величезний крок назустріч людям», – підкреслила глава податкового комітету.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, майже 64 тисячі автомобілів з іноземною реєстрацією знаходяться на території України незаконно. Про це повідомили в прес-центрі Госфіскальной служби України.

«Більш 63,9 транспортних засобів комерційного і особистого користування з іноземною реєстрацією, що ввозяться протягом 2015 – 2017 режимі транзиту і тимчасового ввезення, перебувають в Україні з порушенням терміну», – сказано в повідомленні.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я