Економіка Євросоюз продовжив санкції проти Росії

Євросоюз продовжив санкції проти Росії

291
0

Рада Європейського Союзу продовжила на рік санкції проти Росії за окупацію частини території України.

Рада Європейського Союзу продовжила дію санкцій проти Росії у зв’язку з військовою агресією проти України до 24 лютого 2025 року. Про це йдеться в Офіційному журналі ЄС у вівторок, 20 лютого.

Євросоюз продовжив санкції проти Росії
“Доки незаконні дії РФ продовжують порушувати заборону застосування сили, що є серйозним порушенням міжнародного права, доцільно зберегти всі заходи, введені на даний час ЄС, і вжити додаткових заходів, якщо це необхідно. Отже, обмежувальні заходи повинні бути продовжені ще на 12 місяців, до 24 лютого 2025 року”, – йдеться у повідомленні.
В ЄС нагадали про непохитну підтримку Євросоюзом незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України в межах її міжнародно визнаних кордонів та її невід’ємне право на самооборону від агресії РФ.
Як відомо, ЄС ввів санкції проти Росії 23 лютого 2022 року, а 6 жовтня 2022 року у відповідь на незаконну анексію Донецької, Херсонської, Луганської та Запорізької областей України було прийнято додаткове рішення, яким розширено географічне охоплення обмежень.

Євросоюз почав вводити санкції проти РФ у 2014 році після окупації Криму та частини Донбасу. Після вторгнення Росії в Україну ЄС запровадив 12 пакетів санкцій.

#ГолосНароду

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я