Новини 21 березня під Вінницькою облрадою відбулась Акція пенсіонерів щодо перерахунку пенсій!

21 березня під Вінницькою облрадою відбулась Акція пенсіонерів щодо перерахунку пенсій!

364
0

21-го березня о 10:00 у Києві, біля Верховної Ради і по всій Україні біля Облрад, відбувся 9-й етап Всеукраїнської акції мирного протесту пенсіонерів силових структур проти антисоціальної політики Уряду!

Захід продовжився ходою до Адміністрації Президента, Кабінету Міністрів та Міністерства соціальної політики України.

Згідно 5 ст. Конституції України, ЄДИНИМ джерелом влади є НАРОД!

Але, на сьогодні нинішня влада грубо порушує свої повноваження, делеговані їй Народом, зокрема в частині забезпечення пенсіонерам та ветеранам права на гідне жииття!

Тому пенсіонери різних категорій і об’єднались, щоб допомогти владі виконати свої безпосередні обов’язки!

Цього разу під стінами Вінницької облради зібралось кількасот протестувальників. 

Організували Акцію Вінницький осередок партії пенсіонерів та Об’єднаний комітет цивільних та військових пенсіонерів.

Керівники облради й облдержадміністрації ВКОТРЕ проігнорували протест і не вийшли до людей! Лише один дрібний чиновник з юрвідділу перемовився кількома словами з керівником вінницької партії пенсіонерів Віктором Малиновським, сказавши, що відповідь влади на попередні акції надіслав, але куди – не уточнив і втік!

 

В  ході цієї Акції слово брали представники різних категорій пенсіонерів (окрім міліціянтів, котрі не прийшли, хоча й були запрошені!). Озвучувались загальновідомі проблеми малозабезпечених людей, але головною ідеєю було ОБ’ЄДНАННЯ УСІХ ПЕНСІОНЕРІВ для захисту своїх прав, які влада вперто порушує та не дотримується Законів України!

Мета протесту ветеранів-силовиків – попередити народних депутатів, керівників центральних органів влади і громадськість про негативні наслідки та неприпустимість політики Уряду по відношенню до захисників і всіх пенсіонерів країни, яка веде до розвалу Української держави. Порушуватимуться питання щодо втрати діалогу влади з громадянським суспільством,про шкідливу роль антисоціальної політики Мінсоцполітики та неприпустимість порушень Кабінетом Міністрів України Конституції України.

Ветеранів військових формувань і правоохоронних органів, учасників АТО та всіх пенсіонерів бентежить те, що в такий украй складний час Уряд не гарантує та не забезпечує надійного сьогодення й особливо–майбутнього людям, на яких покладалося та покладається завдання захисту України, суспільства та громадян.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я