На голову Новини Звільнений міністр екології хоче створити політичну команду і судитися з нардепами

Звільнений міністр екології хоче створити політичну команду і судитися з нардепами

59
0

Екс-міністр екології та природних ресурсів України Ігор Шевченко має намір сформувати «політичну команду». 

Екс-міністр екології та природних ресурсів України Ігор Шевченко має намір сформувати «політичну команду». 

 

Министр экологии Игорь Шевченко

 

«Я створю політичну команду з якісно нових людей, таких як Саша Боровик і Павло Шеремета, яких (прем’єр-міністр України Арсеній) Яценюк «видавив» з уряду, як зараз відбувається зі мною», – заявив Шевченко на прес-конференції в п’ятницю в Києві.

 

Він пояснив: «Разом ми продовжимо боротьбу проти корупції, за реформи, на благо України і простих людей».

 

Свою відставку Шевченко пояснив тим, що намагався проводити реформи в своєму відомстві і протистояти корупції, а не за політ на чартерному рейсі з Ніцци, як заявив прем’єр-міністр Арсеній Яценюк.

 

«Мене звільнили з зовсім інших причин. Головна причина мого звільнення в тому, що я повернув у державну власність 22 родовища нафти і газу, які вкрала банда Януковича. Зараз мене хочуть звільнити для того, щоб повернути фірмі Ставицького ці родовища через Вищий адміністративний суд», – стверджує Шевченко.

 

Він також пообіцяв, що притягне до відповідальності за наклеп на свою адресу низку народних депутатів, зокрема, лідера фракції Радикальної партії Олега Ляшка.

 

2 липня Верховна Рада підтримала відставку міністра екології та природних ресурсів України Ігоря Шевченка.

Кабінет міністрів на засіданні 24 червня ухвалив направити у Верховну Раду подання на звільнення Шевченка з посади. Згідно з повідомленням прес-служби уряду, «це рішення прийнято з огляду на те, що Мінприроди як центральний орган виконавчої влади втратило керованість, не забезпечує виконання базових функцій і зобов’язань держави у сфері охорони навколишнього середовища».

 

У поданні Кабміну наголошується, що за час перебування на посаді міністра неодноразово мали місце факти порушення Шевченком законодавства. Крім цього, протягом шести місяців роботи міністр не забезпечив цільове та ефективне використання коштів, що надійшли в рамках секторальної бюджетної підтримки ЄС для здійснення заходів, передбачених Національним планом дій з питань охорони навколишнього природного середовища на 2011-2015 рр.

Джерело: zaxid.net

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я