Економіка  ЗВЕРНЕННЯ Ради Руху ветеранів та пенсіонерів!

 ЗВЕРНЕННЯ Ради Руху ветеранів та пенсіонерів!

2439
0

Картинки по запросу "майдан за народовладдя фото"Координаційна рада Всеукраїнського руху ветеранів та пенсіонерів

Громадська спілка “Координаційна рада ветеранських громадських об’єднань України”

                     ЗВЕРНЕННЯ

Ради Руху ветеранів та пенсіонерів, та ГС “КРВГОУ” до ветеранів, пенсіонерів, всіх громадян  територіальних громад України.

                   ШАНОВНІ СПІВВІТЧИЗНИКИ !

 Всеукраїнська рада ветеранів та пенсіонерів (ВРВП) та Президія Ради Громадської спілки “Координаційна рада ветеранських громадських об’єднань України” (ГС “КРВГОУ”) звертається до всіх людей поважного віку, до учасників бойових дій, ветеранів, пенсіонерів, членів їх родин та всієї української спільноти з закликом “ДОСИТЬ ТЕРПІТИ”.

Ми, громадяни України поважного віку, яких в Україні біля 11 млн. осіб, повідомляємо владі та суспільству про те, що ми ще живі і жити хочемо. Ми, в своїй більшості, доведені олігархами та їх слугами у владі до межі, за якою  не забезпечується наше фізичне виживання. За віком та станом здоров’я ми вже не маємо можливості виїхати на заробітки за кордон. Ми вимираємо в кількості біля 230000 осіб на рік. В 2007 році нас було біля 14 млн. осіб. Тепер нас тільки біля 11 млн. осіб. Ось чому ми змушені заявляти владі та суспільству: STOP  СОЦІАЛЬНОМУ,  І  ПЕРШ  ЗА  ВСЕ,  ТАРИФНОМУ, ПЕНСІЙНОМУ  ТА  МЕДИЧНОМУ ПРОЯВУ ГЕНОЦИДУ  ПО  ВІДНОШЕННЮ ДО  ЛЮДЕЙ  ПОВАЖНОГО  ВІКУ.

Панове олігархи, владо та псевдоеліто (слуги олігархів), зупиніть знущання над Українським народом!

Нас за роки незалежності України стало менше не на 10 млн. осіб, а набагато більше.

Народ вимирає. Панове олігархи, владо та псевдоеліто: ПРИПИНІТЬ СПРИЯТИ ВИМИРАННЮ  УКРАЇНСЬКОГО  НАРОДУ !

Нинішній жалюгідний демографічний стан України є результатом майже 25 років домінування олігархів у політичному та економічному житті нашого суспільства. Настав час сказати STOP  ДОМІНУВАННЮ ОЛІГАРХІВ  ТА  ЇХ  СЛУГ”.

Влада змусила нас розпочати чергову хвилю Всеукраїнських безстрокових, публічних, протестних, мирних акцій 5-го березня 2021 року.

      СУСПІЛЬСТВО ВИМАГАЄ:

 1. Відправити у відставку нинішній склад Кабінету Міністрів України та сформувати Уряд національного порятунку України.
 2. Уряд національного порятунку створити за принципом професійності та компетенції його членів!
 3. Терміново повторно зареєструвати, розглянути та прийняти як невідкладний законопроект №3359 від 17.04.2020 року “Про Єдину державну систему моніторингу виробництва, постачання, транспортування, споживання та оплати за паливно-енергетичні ресурси і комунальні послуги”
 4. Ліквідувати посередника – “НАФТОГАЗ” та розділити його на три окремі юридичні особи “Трансгаз”, “Укргазвидобування” та “Сховище газу” і дозволити їм продавати газ на енергоринку.
 5. Націоналізувати «ОБЛГАЗИ» та «ОБЛЕНЕРГО».
 6. Скасувати як таку, що порушує права громадян, постанову Кабінету Міністрів України №95 від 12.02.2017 року та повернути газотранспортні мережі низького тиску територіальним громадам.

7. Виконати Рішення Конституційного Суду України у справі за конституційним поданням Президента України щодо відповідності Конституції України (конституційності) положень частини другої статті 5, частини третьої статті 9 Закону України “Про ціни і ціноутворення” і розділу II “Прикінцеві положення” Закону України “Про внесення змін до Закону України “Про ціни і ціноутворення” (справа про ціни і тарифи на житлово-комунальні та інші послуги, № 2-рп/2000 Справа № 1-21/2000) – у повному обсязі.

 1. Скасувати діючі тарифи на природний газ, послугу розподілу природного газу та повернути пільгу на 100 кВт електроенергії з 01.01.2021 року.
 2. Невідкладно прийняти рішення щодо звільнення керівників та робітників НКРЕКП за їхню непрофесійність та розробку ними так званих “типових договорів”, що призвело до виникнення кричущої ситуації у даній сфері.
 3. Провести аудит всіх обленерго, облгазів та оприлюднити їх результати і передати матеріали до ДБР для розслідування їх діяльності.

В царині захисту прав і свобод ветеранів, всіх пенсіонерів, членів їх родин, громадських об’єднань пенсіонерів, ветеранів сектору безпеки та оборони України – ми вимагаємо:

 1. Усунути допущенні та не допускати нових порушень статей 3,5,17,21,22,24,38,40,46,55,58 та 68 Конституції України.
 2. 2. Невідкладно прийняти рішення та терміново підвищити пенсії всім пенсіонерам, які з вини публічної влади опинилися за межею виживання.
 3. 3. Терміново розглянути в другому читанні та прийняти законопроект №2141 від 13.09.2019 року “Про внесення змін до Закону України “Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби та деяких інших осіб”.
 4. 4. Не допустити порушень ст.ст. 21 та 22 Конституції України при розробці нового законопроєкту замість Закону України “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту” і в першу чергу ст.ст.2, 20 цього Закону, а також скасування Закону України від 09.04.1992 року №2262 “Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби та деяких інших осіб” шляхом розроблення нового законопроекту без участі громадськості.
 5. Скасувати на підставі вимог ст.ст. 75,79,85,86,87,92,93,98 Конституції України підзаконні акти Кабінету Міністрів України, прийняті у порушення ст.22 Конституції України та чинних законів, які у незаконний спосіб позбавили фінансової підтримки статутну діяльність ветеранських громадських об’єднань, а саме:

– постанови Кабінету Міністрів України №156 від 14.02.2018 року “Деякі питання надання фінансової підтримки громадських об’єднань ветеранів”;

– постанови Кабінету Міністрів України №426 від 23.05.2018 року “Про внесення змін до постанови КМУ №1049 від

 1. Створене Міністерство у справах ветеранів України реформувати у Міністерство, яке перш за все повинно проводити державну політику в інтересах всіх ветеранів військової служби, та дійсно спроможного виконувати державні функції у повному обсязі на зразок Міністерства у справах ветеранів військової служби США (в п.1 Положення про Міністерство у справах ветеранів України відсутні ветерани військової служби). На сьогодні ми маємо Міністерство у справах ветеранів без ветеранів військової служби.
 2. 7. Терміново розглянути та прийняти Закон України “Про внесення змін до деяких законів щодо Національного військового меморіального кладовища” № 4225 від 16.10.2020 р.. Але у зв’язку з тим, що у законопроекті у переліку для поховання відсутні ветерани військової служби вимагаємо включити їх до цього переліку.

Джерело

#влада #тарифи #пенсії #ветерани

 

 

 

 

 

 

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я