Політика Зустрічі бути: Орбан заявив, що прийняв запрошення Зеленського

Зустрічі бути: Орбан заявив, що прийняв запрошення Зеленського

217
0

Глава угорського уряду Віктор Орбан оголосив про своє рішення погодитися на двосторонню зустріч з українським лідером Володимиром Зеленським. Про це прем’єр-міністр Угорщини особисто повідомив під час пресконференції, пише Sky News.

Коли саме така зустріч має відбутися він не вказав, зазначив лише, що у якийсь момент у майбутньому. Якщо ж вона все ж відбудеться, то стане першою офіційною – від самого початку повномасштабного вторгнення рф в Україну.

Орбан додав, що президент України запропонував зустріч та “домовитися” ще на початку грудня.

“Я сказав йому, що буду в його розпорядженні. Треба лише уточнити одне питання: про що?”, – наводить слова прем’єра телеканал.

На думку Орбана, ймовірно, лідери говоритимуть про вступ Україні в ЄС.

Як відомо, продовж останніх тижнів Орбан неодноразово заявляв, що не підтримає початок переговорів з Україною про її членство в ЄС. Однак 14 грудня під час самого голосування за це питання він вийшов зали, чим дав змогу одностайним голосуванням схвалити початок переговорів про вступ Києва у блок. Вже наступного дня Орбан в інтерв’ю сказав, що все ще матиме безліч шансів заблокувати вступ України.

Того ж дня – 14 грудня – угорський прем’єр наклав вето на рішення щодо бюджетної допомоги Україні у розмірі 50 мільярдів євро від Євросоюзу в рамках довгострокової програми.

Нагадаємо, 11 грудня під час інавгурації нового президента Аргентини президент Зеленський мав нетривалу, але ” максимально відверту” розмову з Орбаном. Глава держав пізніше розповів, що задав своєму візаві два питання, які не стосувались ані припиення вогню, ані діалогу з російським диктатором Путіним.

#ГолосНароду

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я