ЗСУ отримали першу партію безпілотників AQ 400 Scythe: їх виготовили українці з Terminal Autonomy

  329
  0

  Збройні сили отримали першу партію безпілотників AQ 400 Scythe, вироблених українською компанією Terminal Autonomy. Раніше компанія-виробник була відома як стартап One Way Aerospace. В офіційній заяві компанія оголосила про успішне завершення закупівель, спрямованих на масове серійне виробництво цих далекобійних БПЛА-камікадзе.. Дрон може бути запущений з короткої злітної смуги або з катапульти. Має наступні характеристики:

  злітна маса – 100 кг, з них 32 кг – корисне навантаження (може бути збільшене до 43 кг),
  дальність польоту – 750 км.
  Початкова виробнича потужність компанії становитиме 100 одиниць таких БПЛА на місяць. Цю кількість планують збільшити до 500 одиниць. Особливістю AQ 400 Scythe є швидке збирання, можливість масового виробництва та низька собівартість. Відомо, що проєкт безпілотника-камікадзе AQ-400 Scythe був представлений ще навесні цього року.
   
  Які ще дрони зроблені в Україні
  В кожному місті є інженери, що віднаходять все нові і нові БПЛА, які можуть стати в нагоді, якщо попадуть на озброєння ЗСУ. Так, можна згадати БпЛА “Лелека”, “Фурія” та ін. Проте багато ентузіастів створюють власні безпілотники, які вже довгий час допомагають на передовій. Наприклад, розвідувальний безпілотний авіаційний комплекс (БпАК) “Чаклун”, який створили у Дніпрі. Чи хоча б візьмемо БПЛА “Боривітер”, який вже випробовують українські військові на південному фронті. Цей пристрій було розроблено в Запоріжжі.
   
  Проте є й випадки технічного прогресу, який не йде на користь військовим, а використовується задля власного збагачення. Наприклад, нещодавно прикордонники виявили нелегальний цех з виготовлення БПЛА на Волині. Їх використовували контрабандисти для переправленя повітрям тютюнових виробів та осіб за кордон. Зловмисники активно використовували новітні технології для експорту контрабандних товарів.

  #ГолосНароду

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Введіть свій коментар!
  Введіть тут своє ім'я