На голову рух АНТИКОРУПЦІЯ й ЛЮСТРАЦІЯ ЗМОВА ПОРОШЕНКО-ЗАХАРЧЕНКО-МЕДВЕДЧУКА В ДІЇ !!!

ЗМОВА ПОРОШЕНКО-ЗАХАРЧЕНКО-МЕДВЕДЧУКА В ДІЇ !!!

213
0

Напевно, ви вже чули цю прекрасну новину: з активів колишнього міністра внутрішніх справ Захарченка знято арешт!!! Звучить це, як дзвінкий ляпас всій країні від нашого “Гаранта”! Але ви не до кінця розумієте, що сталося… Пояснюю: нас продали з потрохами в обмін на канал 112…

Так коментує цю подію нардеп Сергій Лещенко:

Якщо ви забули, то канал 112 створювався Захарченко і довгі роки його не могли прилаштувати в “потрібні руки”. Через це у 112 регулярно виникали проблеми з законом – у них не було чіткого кінцевого бенефіціара, а каналом володіли кілька офшорок, які, в свою чергу, володіли один одним. Але під кінець 2018 у каналу з’явився власник, який оголосив про свої права публічно – це права рука Віктора Медведчука депутат Опозиційного блоку Тарас Козак.

Козак є “слугою двох панів”. З одного боку, він фронтир Медведчука. Але, з іншого боку, він направив політику каналу на обслуговування інтересів Порошенко (що не дивно, враховуючи альянс Порошенко-Медведчука). А зняття арешту з активів Захарченко – це розплата за те, що міністр-утікач віддав канал в потрібні руки.

Можливо, у вас вже теж закралися сумніви в чесності чинного президента, але ви все ще підозрюєте, що я можу додумувати. А тепер зверніть увагу на одну малопомітну деталь – а хто прийняв рішення про зняття арешту з активів Захарченко? Це суддя Печерського суду Віталій Писанец. Він – “джин бажань” з лампи Петра Порошенка.

Суддя Писанец станом на 2015 рік животів на посаді судді далекого Свердловського районного суду Луганської області. Цей район межує з Росією і зараз там господарюють банди т.зв. ЛНР. І ось в 2015 році президент Порошенко з панського плеча переводить суддю Писанця не в якійсь іншій заштатне суд, де не вистачає кадрів (а у нас в країні десятки судів, де немає жодного (!) Судді). Ні, Порошенко переводить Писанця в самий козирний суд України – Печерський.

І суддя Писанец на новій посаді приймає багато цікавих рішень. Він відмовляє в заочному суді над Клюєвим. Він допомагає провернути суддівську “карусель” з звільненнями Іванющенко з міжнародного розшуку.

А тепер ось суддя Писанец закрив всі питання для Захарченко. При цьому суддя Писанець залишається безкарним. Все дуже просто. Писанець – це просто “ручний” суддя Порошенко, який приймає потрібні рішення. І порятунок Захарченко – одне з них…

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я