На голову рух АНТИКОРУПЦІЯ й ЛЮСТРАЦІЯ У І кв 2019 на фінансування проросійського “Опоблоку” з держбюджету виділили 15...

У І кв 2019 на фінансування проросійського “Опоблоку” з держбюджету виділили 15 млн грн!!!

131
0

Питаєте, КУДИ зникають НАРОДНІ (бюджетні) гроші! А ось куди!!! Бо бездарний уряд затвердив раніше рішення фінансувати діяльність усіх партій!

І отака проросійська партія, яка складається у більшості із колишніх регіоналів, “дерибанить” державні гроші платників податків!!!

А всього на фінансування цієї проросійської партії у 2019 році з держбюджету передбачено аж 61,959 мільйонів гривень!!!

Національне агентство з питань запобігання корупції призупинило перерахування держкоштів “Опозиційному блоку” через взаємопротилежні вимоги представників партії та судову заборону.

Про це 1 лютого повідомляє прес-служба НАЗК.

У відомстві стверджують, що до них надійшли листи від представників “Опоблоку” з підтвердженням реквізитів рахунку для отримання бюджетних коштів та листи з проханням утриматися від перерахування коштів на цей рахунок.

Також у відомстві посилаються на ухвалу Окружного адміністративного суду Києва про заборону суб’єктам держреєстрації здійснювати реєстрацію будь-яких змін до установчих документів партії.

“Нацагентство вважає, що наявні суперечності у листах  представників політичної партії, а також надіслана копія ухвали Окружного адмінсуду … є достатніми підставами для призупинення перерахування “Опозиційному блоку” коштів, наданих з  держбюджету на фінансування її статутної діяльності”, – повідомили у НАЗК.

Таке рішення прийняли до з’ясування та усунення обставин, які призвели до призупинення перерахування держфінансування.

НАЗК – головний розпорядник коштів за програмою “Фінансування статутної діяльності політичних партій” і здійснює держконтроль за цільовим використанням партіями коштів, виділених з держбюджету.

НАЗК також несе відповідальність за управління та контроль за використанням  цих коштів.

У І кварталі 2019 року на фінансування статутної діяльності “Опоблоку” з держбюджету виділили 15,489 725 мільйонів грн.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я