На голову Новини Життя генерала і солдата оцінили однаково: тепер їм платитимуть рівноцінні премії

Життя генерала і солдата оцінили однаково: тепер їм платитимуть рівноцінні премії

186
0

У мережі активно обговорюють нові зарплати військових АТО. 

Навколо цього питання з’явилося багато неправдивої і неперевіреної інформації. Розвіяти паніку спробував радник президента, засновник волонтерської організації “Крила фенікса” Юрій Бірюков.

“Від співробітників Департаменту фінансів МОУ йде якийсь нездоровий пар на морозі … Чи це дим? Скоріше – дим”, – прокоментував він в Facebook.

Бірюков уточнив, що сьогодні детальніше розповість про це, але деякі нюанси видав раніше. Наприклад, у новій системі зарплат для бійців АТО передбачать нарахування залежно від локації. Чиновник упевнений, що бої в зоні АТО в різних напрямках неоднакові, тому фінансова плата за участь у них повинна відрізнятися.

“Боєць у Водяному – одна історія, боєць в Краматорську – зовсім інша. А раз історії різні, то і суми різні “, – пише він додаючи, що всі нововведення осмислені.

Бірюков також зазначив, що премії за участь у АТО для солдата і генерала будуть однаковими, тому що “ризикують то вони однаково одним – здоров’ям і життям”. Преференції за званням в цьому пункті скасовуються. Остаточне рішення буде за главою Міноборони Семеном Полторак.

Раніше міністр оборони заявляв, що головна мета відомства – витрачати бюджет за призначенням. У бюджеті на 2016 рік передбачено понад семи мільярдів гривень. Раніше з’явилася ініціатива з модернізації американських Humvee.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я