Новини Зеленський зустрівся із арабським принцом.

Зеленський зустрівся із арабським принцом.

528
0

Президент України Володимир Зеленський 14 лютого під час робочої поїздки до ОАЕ зустрівся зі спадкоємним принцом Абу-Дабі, заступником верховного головнокомандувача Збройних сил ОАЕ шейхом Мухаммадом бін Заїдом Аль Нагаяном. Підписали низку двосторонніх документів.

Володимир Зеленський запевнив, що Україна й надалі буде залишатися постачальником і гарантом продовольчої безпеки ОАЕ та інших країн регіону. Існують усі можливості для збільшення експорту української аграрної продукції у десятки разів, повідомила пресслужба глави держави.

Йшлося і про співпрацю країн у сферах енергетики, інфраструктури, штучного інтелекту, військово-технічну співпрацю, науково-технічноге співробітництво та спільне дослідження космосу. Сторони обговорили торговельно-економічну та інвестиційну співпрацю.

“На сьогодні ми маємо вивести на новий рівень наші економічні відносини. Наші народи мають багато контактів, більш дружніми та теплими мають бути й економічні контакти. Впевнений, що ми разом можемо розробити сучасні великі проекти”, – сказав Зеленський.

Домовилися про суттєву інтенсифікацію міжурядових відносин.

“Наші відносини виходять на новий якісний рівень”, – зазначив президент України.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я