Війна Зеленський вимагає від Сирського план дій, який не допустить застою на фронті...

Зеленський вимагає від Сирського план дій, який не допустить застою на фронті – CNN

228
0
Політичне керівництво України тисне на новопризначеного головнокомандувача Олександра Сирського щодо підготовки плану дій, який би не допустив «застою» на фронті й водночас не вимагав мобілізації великої кількості людей. Банкова хоче уникнути зайвої критики, оскільки на розгляді Верховної Ради новий законопроєкт про мобілізацію. Водночас Київ намагається не допустити характеристики бойових дій, як «патової ситуації», адже це може негативно позначитися на рівні міжнародної підтримки в критично важливий час.
 

Про це повідомляє CNN з посиланням на власні джерела. Видання зазначає, що Сирський повинен надати план дій у той час, як ворог тисне зусібіч і досягнув успіхів на Авдіївському напрямку.

«Його попередника, Валерія Залужного, було звільнено частково за те, що він описав війну як «патову» ситуацію після того, як довгоочікуваний контрнаступ минулого року не приніс жодних успіхів», — пише CNN.
 
Зміни в командуванні
В четвер, 8 лютого, президент Зеленський звільнив головкома ЗСУ Валерій Залужного. Замість нього очолив військо колишній командувач сухопутних сил Олександр Сирський. Було також проведено інші зміни у командному складі ЗСУ.
 
У своєму першому зверненні на офіційній посаді, новопризначений головнокомандувач заявив, що ставить пріоритетом якомога ширше впровадження нових технологічних рішень, що має допомогти з ситуацією на фронті та вберегти людські життя. Частково ці заяви продиктовані необхідністю відреагувати на чутки про, нібито, безжальну тактику новообраного головкома — російська пропаганда використовує цей наратив як основний, коли пише про Сирського.
Несподівана зміна керівництва ЗСУ вразила багатьох. Ми спитали киян, як вони сприймають цю новину та як вони вважають, що вона вплине на ситуацію на фронті. Хоча детальні відповіді киян можна переглянути у нашому відео, одне можна сказати з впевненістю – ця подія стала справжнім шоком для усіх.

#ГолосНароду

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я