Політика Що отримає Україна у разі перемоги Трампа

Що отримає Україна у разі перемоги Трампа

183
0
Коментуючи можливе повернення Дональда Трампа на посаду президента США, посол України в США Оксана Маркарова наголосила, що Київ готовий до співпраці з будь-яким лідером, обраним американським народом. Це питання демократії. Водночас, вона висловила сподівання, що майбутній президент США продовжить курс на підтримку України.
 

Український президент Володимир Зеленський також висловив сподівання на те, що у випадку перемоги Дональда Трампа на прийдешніх виборах у США у листопаді 2024 року, Вашингтон й надалі допомагатиме Києву. У випадку зменшення розмірів американської допомоги світу загрожує новий геополітичний розклад. Зеленський також підкреслив, що 26% українських земель все ще перебувають під російською окупацією.

Колишній президент США Дональд Трамп, який знову заговорив про швидше закінчення війни в Україні, якщо стане президентом, обіцяв скасувати обмеження на зброю, запроваджені Байденом. Зокрема, він сказав, що скасує обмеження на продаж аксесуарів до зброї, відомих як дужки для пістолетів, та інші правила, які існують зараз. Також він нагадав, що так само твердо захищав права на володіння зброєю, перебуваючи в Білому домі раніше.
 

Про це він заявив на заході, організованому Національною стрілецькою асоціацією (NRA), пише Reuters. У своїй промові він заявив, що буде стежити за правами на володіння зброєю та пообіцяв припинити будь-які атаки на ці права, якщо його знов оберуть президентом США. Така позиція зустріла підтримку від NRA, яка вже допомагала йому в 2016 році та під час його правління.Трамп акцентував увагу на тому, що під час його терміну не вводилися жорсткіші обмеження на зброю. При цьому ті, хто підтримує республіканця, в основному виступають проти суворих законів про зброю, посилаючись на Другу поправку до Конституції США (яка гарантує право громадян на вільне зберігання та носіння вогнепальної зброї). На зустрічі Трамп закликав своїх послідовників “наводнити” виборчі дільниці, визнаючи, що його перемога на виборах у 2024 році є критично важливою.

Представники кампанії Байдена, своєю чергою, розкритикували Трампа та NRA, висловивши занепокоєння з приводу позиції, яка залишає без захисту громадян від насильства. Така політика, на думку демократів, може призвести до нових трагедій.

National Rifle Association of America (NRA) — американська некомерційна асоціація, яка об’єднує прихильників права громадян на зберігання і носіння вогнепальної зброї. Створена 1871 року після Громадянської війни в США.

#ГолосНароду

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я