Політика Зеленський: В Україні вирішується майбутнє ООН

Зеленський: В Україні вирішується майбутнє ООН

274
0

Переговори президента України та генсека ООН були зосереджені на питаннях безпеки, а також на реалізації української Формули миру.

Україна перебуває на передовій реальної війни за принципи, на яких ґрунтується міжнародне право. І саме тут і зараз вирішується, яким буде майбутнє Організації Об’єднаних Націй. Про це у середу, 8 березня, сказав президент Володимир Зеленський на спільному брифінгу з генсеком ООН Антоніу Гутерришем у Києві.

“Саме зараз і саме Україна захищає цілі та принципи Статуту ООН. А саме зараз і саме в Україні вирішується те, яким буде майбутнє ООН і якою буде її глобальна роль”, – акцентував Зеленський.
Президент подякував особисто Гутерришу, його команді та всім в ООН, хто розуміє необхідність захисту загальнолюдських цінностей та міжнародного порядку. Зеленський наголосив на недавньому схваленні переважною більшістю держав-членів Генасамблеї ООН резолюції Принципи Статуту ООН, що лежать в основі всеосяжного, справедливого та сталого миру в Україні.
“Я вдячний Антоніу Гутерришу за чітке засудження російської агресії як грубого порушення Статуту ООН. Висловив сьогодні сподівання, що особисте лідерство пана генсекретаря допоможе реалізувати нашу резолюцію – такий мандат від Генеральної асамблеї ООН фактично вже є”, – зазначив президент.
Зеленський додав, що переговори з Гутерришем були зосереджені на безпекових питаннях, а також на реалізації української Формули миру.

“Ми обговорили наші мирні ініціативи, зокрема Формулу миру. Я окреслив нашу позицію і подальші кроки щодо її реалізації, зокрема проведення Global Peace Formula Summit”, – сказав глава держави.

#ГолосНароду

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я