Війна Іран таємно відправив росії велику кількість куль і снарядів для війни проти...

Іран таємно відправив росії велику кількість куль і снарядів для війни проти України – Sky News

263
0

Іран у січні таємно відправив у росію морем 100 мільйонів куль і близько 300 тисяч снарядів для використання на війні проти України і планує відправити ще.

Про це повідомляє британський телеканал Sky News із посиланням на джерело.

Два вантажні судна, які брали участь у перевезенні допомоги, називалися Musa Jalil і Begey. Один із кораблів залишив Іран приблизно 10 січня, а інший – приблизно 12 січня.

За словами джерела, на обох кораблях було близько 200 транспортних контейнерів зі зброєю.

Кораблі виходили з іранського порту Амірабад у Каспійському морі. На кілька днів вони з невідомих причин зупинялися біля берегів Туркменістану. Потім Musa Jalil і Begey перетнули Каспійське море і 27 січня прибули до російського порту Астрахань.

Там вони, згідно з даними відстеження, залишалися кілька днів, перш ніж залишити порт 3 лютого.

Джерело вказало, що можливий вантаж включає приблизно 100 мільйонів куль різного розміру – 5,56 мм, 7,62 мм, 9 мм, 12,7 мм і 14,5 мм – для використання в пістолетах, гвинтівках та кулеметах.

Також кораблі везли близько 300 тисяч снарядів, у тому числі 40-мм гранати для гранатометів, 107-мм протитанкові реактивні снаряди та мінометні снаряди різних розмірів – 60-мм, 81-мм і 120-мм, а також артилерійські мм, 122-мм та 152-мм) та бронебійні снаряди (115-мм та 125-мм).

Крім того, джерело повідомило, що на борту знаходилося близько 10 тисяч бронежилетів та касок.

#ГолосНароду

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я