Uncategorized Заст. мера Вінниці Г. Якубович пенсіонерці: мат. допомога на операцію вам недоцільна!!!

Заст. мера Вінниці Г. Якубович пенсіонерці: мат. допомога на операцію вам недоцільна!!!

2064
0

Так, це знову “відзначились” вінницькі чиновники! Справа колишнього міністра соцполітики Реви живе і процвітає далі! Його цинічні вислови не раз шокували мешканців України!

То знайте, у Вінниці, в мерії, таких чинуш ще є…

ПЕРЕДІСТОРІЯ ПРОБЛЕМИ

Нешодавно вінницька пенсіонерка Надія Паненко, пройшовши обстеження, виявила потребу робити хірургічну операцію на серці (шонтування). Суму лікарі озвучили як для неї немалу – 80 тисяч грн. Не маючи таких коштів, вона звернулась до знайомих, а також на колишнє місце роботи… А ще – за матеріальною допомогою до вінницької мерії. Добрі люди допомогли, а зла мерія – НІ! Заступник мера Галина Якубович цинічно відповіла: вважає НЕДОЦІЛЬНИМ надання пенсіонерці матеріальної допомоги!!!

Світлина від Віктора Малиновського.

До речі, це саме цю пенсіонерку кілька років назад штрафувала міська муніципальна поліція за торгівлю яблуками, бо вона хотіла заробити на ліки!!!

Пенсіонерка звернулась на “гарячу” ліцію мерії та поскаржилась на ТАКУ “допомогу” і відмову…

Що це дасть? Хто знає…

А до операції готується і сподівається на підтримку добрих людей… Бо влада вкотре показує нужденним свою недобру морду ліца… Та влада, яка живе на гроші-податки саме цих людей…

Якщо хочете їй допомогти, ось її банківська пенсійна картка:

№ 4149 4996 4907 2913 Приватбанк

Паненко Надія Михайлівна

ЦИНІЧНА Галина Якубович ШОКУЄ своїми заявами…Чинуші Моргунова кажуть про НЕДОЦІЛЬНИСТЬ шантування СЕРДЦЯ пенсіонерці ПАНЕНКО НАДІЇ МИХАЙЛІВНИ. А в той час мер має безліміт на службовий бензин!

Gepostet von Віктор Малиновський am Dienstag, 22. Oktober 2019

Висновок лікаря про обстеження й необхідність операції…

Світлина від Віктора Малиновського.

Світлина від Віктора Малиновського.