На голову Новини Як новообраний імператор Японії заступає на посаду?

Як новообраний імператор Японії заступає на посаду?

380
0

А ви колись бачили? 

Церемонія передачі престолу новому монарху називається інтронізація. Жодного пафосу, лише аристократичний церемоніальний одяг, шапка та парадне сидіння.

Володимир Зеленський та Олена Зеленська взяли участь в інтронізації Імператора Нарухіто. Україна одна з 200 країн, представники яких прибули у Токіо для участі в церемонії. Останнє сходження на трон японського імператора відбулося 30 років тому, а Володимир Зеленський став першим українським Президентом, запрошеним на інтронізацію. Церемонія тривала понад пів години.

«Для мене велика честь взяти участь в інтронізації Імператора Нарухіто. Проведення стародавнього обряду в сучасній Японії є прикладом того, як в одній державі можуть співіснувати і глибока повага до традицій, і впровадження новітніх високих технологій для поліпшення життя кожної людини», — сказав Володимир Зеленський.

Під час робочого візиту до Японії Володимир Зеленський зустрінеться з керівництвом палат японського парламенту, представниками бізнесу, а також заплановані двосторонні переговори з лідерами іноземних країн.

Джерело