На голову Економіка Загальний фонд держбюджету недоотримав 50 мільярдів! Гройсман “докерувався”!

Загальний фонд держбюджету недоотримав 50 мільярдів! Гройсман “докерувався”!

132
0

Як би там Гройсман не розхвалював свої міфічні “досягнення” та реформи, але цифри про його керування кажуть зовсім інше…

У січні-травні 2019 року план надходжень загального фонду державного бюджету недовиконано на 50,2 мільярда гривень!

Про це заявив голова Рахункової палати

Причини невиконання плану доходів різні, зокрема: відхилення окремих макропоказників від прогнозних, насамперед середнього офіційного курсу гривні до долара; завищення плану надходжень акцизного податку з вироблених в Україні тютюну і тютюнових виробів (при зростанні ставок податку на 20% план перевищує надходження за відповідний період попереднього року майже вдвічі).

Внаслідок розміщення днями євробондів на 1 млрд євро виконання плану державних зовнішніх запозичень дещо поліпшилося, водночас загострилася проблема із залученням внутрішніх запозичень.

При цьому відкритим залишається питання вартості запозичень.

У результаті недонадходження доходів, державних запозичень і коштів від приватизації державного майна план надходжень загального фонду державного бюджету у січні-березні 2019 року не виконано на 31,6 млрд грн, або 9,6%.

План видатків загального фонду державного бюджету у січні-березні не виконано на 21,1 млрд грн, або на 8,8%, у січні-травні – на 34,4 млрд грн.

А значне невиконання плану надходжень від приватизації державного майна вже стало звичним.

“У першому кварталі невиконання плану приватизації становило 5,9 млрд грн, або 97%. Це збільшує ризики ненадходження цих коштів у затверджених на 2019 рік обсягах. Провал великої приватизації не може бути компенсований успіхами малої, про які ми чуємо звідусіль”, – наголосив керівник рахункової палати Пацкан (до, речі цей нардеп проштовхував раніше у Верховній Раді законопроекти про захист прав ЛГБТ-збоченців!!! Може, він теж серед них?…).

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я