На голову Економіка Євросоюз спільно з Україною ліквідують схему МХП Косюка обходити квоти ЄС на...

Євросоюз спільно з Україною ліквідують схему МХП Косюка обходити квоти ЄС на імпорт курятини!

162
0

“Курячий барон” та радник Петра Порошенка мільйонер Юрій Косюк ще минулого року знайшов хитрий і цілком законний спосіб обійти жорсткі обмеження на імпорт курячого філе в ЄС. Однак дію ціїє схеми йому днями в Євросоюзі прикрили!

Європейські фермери обурені тим, що український топ-олігарх ухиляється від мит ​​і нарощує експорт курки, використовуючи геніальну інтерпретацію торгової угоди Брюсселя з Києвом. У Брюсселі використовуються високі тарифи і обмежувальні імпортні квоти для захисту фермерів ЄС від занадто великої конкуренції з боку імпортерів курячого філе.

“Але МХП, компанія, на частку якої припадає половина виробництва курячого м’яса в Україні, знайшла спосіб обійти обмеження”, – йдеться в статті.

Відповідно до торгового договору, Україна отримала право експортувати курячу грудинку з кісткою.

“Курятина з кісткою відправляється на заводи ЄС, де кістку відрізають і продають як куряче філе”, – йдеться в статті.

За даними Європейської комісії даних про торгівлю, імпорт української курячої грудки з кісткою крила виріс з нуля в 2015 році до 3,5 тис тонн в 2016 році, а потім до 27 тис тонн в 2017 році.

Джон Річ, член правління МХП, відповів, що звинувачення в тому, що компанія наводнює європейський ринок, – це “барвисте перебільшення” і “грубе перекручування фактів”.

Однак 15 березня 2019 Евросоюз украв із Україною попередній договір, який припинить дію такої схеми постачання курятини МХП до ЄС!

Слід нагадати, до дружба мільйонера Косюка із Президентом Петром Порошенком дозволила йому отримати в минулому році аж 12 млн грн дотацій із бюджету!!!

І це в найбіднішій країні Європи, коли пенсіонери отримують мізерні пенсії, а бюджетники – зарплати!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я