На голову Новини Європою поширюється загадкова радіація, влада приховує факт її існування, – Independent

Європою поширюється загадкова радіація, влада приховує факт її існування, – Independent

177
0

Росія, можливо, провела таємне атомне випробування, – ЗМІ

«Загадкові спалахи радіоактивності були зафіксовані в Європі, і ніхто достеменно не знає причин її появи», повідомляє “Голос Народу” з посиланням на “Главком”

Як повідомляє газета, Йод-131, радіоактивний матеріал антропогенного походження, був виявлений в невеликих кількостях на території Європи. За словами влади, його зафіксували на півночі Норвегії на початку січня, але з тих пір він поступово поширювався на решту Європи.

Влада Норвегії повідомила про факт виявлення матеріалу лише в останні дні. «Можливо це тому, що не зовсім ясно, звідки взявся цей матеріал, або як вийшло, що він поширився», – пише видання.
«США направили спеціалізовані літаки, що пролетіли над Європою в спробі ідентифікувати джерело матеріалу, але здебільшого їм це не вдалося», – йдеться в статті.

«Конспірологи посилаються на той факт, що радіація, мабуть, виходила з північної частини Норвегії, де Росія, можливо, провела таємне атомне випробування», – повідомляє автор. Йод-131 використовується також для лікування деяких видів раку та інших хвороб. «Те, в якій формі виявлений матеріал, можливо, говорить про те, що він спеціально був виділений, і тоді є велика ймовірність, що витік стався на заводі лікарських препаратів, що не повідомив про це владі», – йдеться в статті.

Мінливе напрямок вітру не дозволяє встановити джерело радіації – можна лише зробити припущення, що витік стався десь поблизу Східної Європи, йдеться у публікації.
«Кількість змісту матеріалу на даний момент в Європі не становить безпосередньої загрози», пише газета, посилаючись на французький Інститут радіаційного захисту та атомної безпеки (IRSN).

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я