Благодійність Яку міжнародну допомогу зараз виплачують в Україні: деталі від Мінреінтеграції

Яку міжнародну допомогу зараз виплачують в Україні: деталі від Мінреінтеграції

458
0

В Україні на сьогоднішній день працює три програми виплати фінансової допомоги громадянам, які постраждали від війни. Це допомога від Червоного Хреста, Естонської ради у справах біженців та ООН.

Про це повідомила пресслужба Мінреінтеграції у вівторок, 27 вересня.Міжнародна допомога для ВПО. Працює три програми – виплати від Червоного Хреста, Естонської ради у справах біженців та ООН.«Міжнародні організації продовжують надавати допомогу українцям, постраждалим від війни. На сьогодні спільно з Урядом України реалізуються три такі програми. Громадяни України, які через війну потрапили в скрутне становище, можуть отримати на кожного члена родини від 2220 до 2500 грн разових або ж щомісячних виплат строком до 3 місяців», – йдеться у повідомленні.Міжнародна допомога для ВПО. Працює три програми – виплати від Червоного Хреста, Естонської ради у справах біженців та ООН.

Грошову допомогу можна отримати як на банківський рахунок, так і готівкою у державних банках або на Укрпошті, додали в міністерстві.Міжнародна допомога для ВПО. Працює три програми – виплати від Червоного Хреста, Естонської ради у справах біженців та ООН.

Нагадаємо, деякі ВПО можуть подати повторні заяви на виплати.

Раніше у Мінцифри запевнили, що всі заявки з «Дії» опрацюють і люди отримають гроші.

#ГолосНароду

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я