На голову Економіка Як українці оцінюють перші кроки Зеленського і його партійців?

Як українці оцінюють перші кроки Зеленського і його партійців?

281
0
Как украинцы оценивают первые шаги Зеленского - настроения меняются - фото
Українці позитивно оцінюють перші кроки діяльності президента Володимира Зеленського та його команди. Про це свідчать результати соціологічного дослідження Фонду Демократичні ініціативи імені Ілька Кучеріва спільно з Київським міжнародним інститутом соціології (КМІС), які презентували в понеділок, 25 листопада 2019.

Серед тих, хто позитивно сприймає діяльність президента і його команди в перші півроку правління, – 62% громадян України. 19% з них – повністю позитивно ставляться, 43% – в основному позитивно. Однак чверть українців (24%) негативно реагують на кроки президента.

75% позитивно розцінюють те, що президент ініціював переговори з президентом РФ Володимиром Путіним, рішення про відведення військ від лінії розмежування теж оцінюється позитивно. Позитивно респонденти відгукнулися про діалог з Польщею з проблем історичних питань, про оновлення складу виборчої комісії.

38% громадян підтримують ініціативу легалізувати гральний бізнес, проти – 49%.

Рішення вивести з тіні видобуток бурштину підтримують 71%, 13% – чомусь не підтримують (мабуть, це корумповані силовики!).

Зараз ситуація для правлячої команди і для Зеленського не є драматично критичної, але загрозливі тенденції є…

Голова Верховної Ради Дмитро Разумков пояснив падіння рейтингу парламенту у громадян України і пообіцяв виправити ситуацію.

Пряма мова: “Я розумію, що завжди через якийсь час буде падати довіра до органів влади. Однак ми з вами також бачили і скандали, які, на жаль, мають місце у Верховній Раді, вони не додають рейтингу нашому закладу, так само як і будь-яким іншим. Тому подивимося, будемо виправляти ситуацію”.

  • За результатами опитування Фонду “Демініціативи” Кучеріва та КМІСу за 4-19 листопада, 47% громадян України не задоволені тим, як працює зараз Верховна Рада, 34% українців робота Верховної Ради повністю чи переважно задовольняє.

Громадяни України, як і раніше чекають від Зеленського зниження тарифів і поліпшення життя… Чи дочекаються?

Джерело