На голову Новини Як українців «розводять» в соціальних мережах

Як українців «розводять» в соціальних мережах

114
0

Друзі, регулярно викладаєте свої фото в соцмережах? Часто користуєтеся безкоштовним вай-фаєм? Знайте, ви у великій небезпеці.

Чим так страшні соціальні мережі – точно знає кримінальний експерт Сергій Костира, передає navkolonas.com.

1. Комп’ютер заблокований СБУ. На ваш особистий комп’ютер приходить лист від невідомого адресата. Ви переходите по посиланню, і що ви бачите – ваш комп’ютер зависає! І посеред екрану спливає вікно про те, що ви заблоковані, тому що поширювали порно-інформацію або інформацію, що містить педофілію. Це шахраї. Вони скажуть вам, для того, щоб розблокувати вашу операційну систему, потрібно максимум протягом 12 годин внести штраф на рахунок СБУ. Не вірте цьому – ваші гроші потраплять на рахунок до шахраїв.

2. Це тебе я бачив на порно відео? »- Такий лист ви отримаєте в соцмережі від якогось віртуального друга. Перейшовши за посиланням, ви дасте можливість хакерам вважати всю інформацію з вашого комп’ютера. Всі ваші дані, документи, і навіть банківські реквізити.

3. Wi-Fi диверсія. Ви перебуваєте в будь-якому людному місці, і ваш гаджет повідомляє, що тут є безкоштовний Wi-Fi. Уважно читайте це повідомлення. Тому що натиснувши кнопку ОК ви дозволяєте хакерам лазити по вашому комп’ютеру. Вони з легкістю завантажать всю інформацію про вас і все, що буде перебувати в вашому гаджеті.

4. Жертви Instagram. Часто виставляєте свої фотографії з новими придбаннями в соцмережі? Не рекомендую. Це може навести злодіїв, і вашу квартиру обнесуть.

Як не стати жертвою інтернет-шахраїв?

1. Якщо ви вже користуєтеся соцмережами, ніколи не виставляйте в них фотографії зі своїми новими придбаннями. Ніколи не фотографуйтеся на фоні сейфів, своїх автомобілів і в дорогих золотих виробах. Це може стати приманкою для злочинців.

2. Якщо у вас на комп’ютері спливло вікно про те, що він заблокований органами СБУ, не поспішайте поповнювати рахунок і платити уявний штраф. Наберіть на телефон довіри органів безпеки і повідомте їм про це. Або зателефонуйте своєму провайдеру і повідомте про цю проблему.

3. А ще не лінуйтеся і встановлюйте хороші антивіруси. Вони будуть блокувати всі спами. І це не дозволить хакерам лазити по вашому гаджету.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я