На голову Новини Як подолати Чиновника , захистити Власну оселю та Місто в якому ти...

Як подолати Чиновника , захистити Власну оселю та Місто в якому ти Господар !

174
0

  Шановні Вінничани ! Ми розуміємо які не легкі  часи, які переживаємо разом з Вами , але вихід є, і та думка яка спеціально нав’язується Нам , що нічого не можливо змінити, хибна !     

  Шановні Вінничани ! Ми розуміємо які не легкі  часи, які переживаємо разом з Вами , але вихід є, і та думка яка спеціально нав’язується Нам , що нічого не можливо змінити, хибна !     

    Відсутність гідної роботи з гідною оплатою праці , повальна корупція , у всіх сферах життя – Медицині ,Освіті,ЖКХ та всіх інших починаючи з «Дитячих Садків, Шкіл, Університетів,  та отримання роботи . За все необхідно платити хабарі , в тій чи іншій формі , та бути заручниками цієї  системи . Один з прикладів , коли Місцеві чиновники , ВИКОРИСТОВУЮЧИ ЗАКОН про місцеве самоврядування розробляють «геніальні схеми» ,та легалізують цими схемами  отримання грошей  ніби на законних підставах ,(Хабарі) у вигляді   поборів  та зборів які суперечать законам  та конституції порушуючи цим наші права.

   Все це є незмінним на протязі багатьох років , незалежно від партій та лідерів які б не були при владі . Час від часу вони міняються  , а з людей як брали хабарі та побори , так і беруть . Не зважаючи  на економічний кризис , чи є він чи нема його, який охопив світову спільноту,  включно з Україною з 2008 року . Але різниця в  тому що інші нації гуртуються заради вирішення проблем , а Наші «Лідери» наче навмисно  працюють над розеднанням громадян . Ділячи їх умовно на кольори , мову та інші речі які не мають нічого спільного з нагальними проблемами економічного характеру ,та не стосуються жодного Українця окремо як особистості та господаря ,який відповідає за добробут своєї  сімї.

Що ж потрібно робити ?

 Як розірвати корупційне коло ,яке як кільця удава затискують безжально в своїх обіймах нічим не винних Вінничан ?

–          Проводити роз’яснювальні роботи – таких важливих питань, як права та свободи громадян . Таким чином вчитись та вчити захищати свої сімї , домівки, вулиці свого міста , від зажершихся  чиновників (казнокрадів) яким важко відмовитись від ікри ,благ  та німба який вони  самі собі вділи без нашого дозволу ! Проголосивши себе недоторканними (святими) володарями всесвіту.

–          Будувати дієве Громадське Суспільство яке має право та обов’язок ! Контролювати чиновників !Які взяті на роботу ! Які повинні виконувати обов’язки! та нести відповідальність за прийняті рішення  згідно закону та волі людей.

   Якщо чиновники побачать ,що в Вашому районі , місті , працює дієва обізнана активна громада , вони вимушені будуть рахуватись з людьми . Тобто ні одне рішення Міської чи Обласної ради стосовно (Забудови дворів, підняття тарифів, проведення псевдо реформ )  без узгодження з Місцевою Громадою  неможливо буде прийняти . Тому громадська організація «Голос Народу» до демократії через право  –  пропонує об’єднуватись всім людям ,  громадським організаціям , які розділяють та підтримують данні принципи ,  переслідують спільні цілі та готові змінити життя Вінничан на краще .

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я