На голову Новини Як народні обранці голосували за зняття недоторканності з Вадима Новинського (інфографіка)

Як народні обранці голосували за зняття недоторканності з Вадима Новинського (інфографіка)

125
0

Верховна Рада надала згоду на притягнення до кримінальної відповідальності народного депутата України Новинського Вадима Владиславовича.

Подання Генеральної прокуратури України про зняття недоторканності з народного депутата від фракції “Опозиційний блок” Вадима Новинського та притягнення його до кримінальної відповідальності підтримали 228 членів парламенту з 292, які були зареєстровані в залі. Про це свідчать результати поіменного голосування, оприлюднені на сайті Верховної Ради,   Патріоти України.

“За” свої голоси віддали представники фракцій Блоку Петра Порошенка (103 депутата), “Народного фронту” (55), “Самопомочі” (25), Радикальної партії (15), ВО “Батьківщина” (12). Крім того, подання прокуратури підтримало 18 позафракційних нардепів.

“Проти” проголосували 30 членів фракції “Опоблоку” й один представник групи “Відродження”. “Утрималися” п’ятеро парламентаріїв – по одному з БПП, НФ і “Волі народу”, а також двоє позафракційних.

Не голосували 28 депутатів.

Як повідомляли Патріоти України сьогодні, 8 грудня, Верховна Рада підтримала подання Генеральної прокуратури України і погодилася пртягнутити до кримінальної відповідальності Вадима Новинського.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я