На голову Новини Віктор Малиновський: «Партія вінничан» – слуги режиму Януковича мріють про реванш!

Віктор Малиновський: «Партія вінничан» – слуги режиму Януковича мріють про реванш!

163
0

Вчора в черговий раз, за участі голови ОДА Свитка С. та його заступника Солейко Н., засідала Громадська рада.

 Вчора в черговий раз, за участі голови ОДА Свитка С. та його заступника Солейко Н., засідала Громадська рада.

Віктор Малиновський не зміг обійти питання провокацій в інформаційній сфері та провокацій під час сесій обласної ради зі сторони колишніх регіоналів і так званої «Партії вінничан».

Зрозуміло, що комусь сьогодні дуже вигідно «колотити» і так напружену ситуацію на Вінниччині. І робиться це з конкретною метою – дискредитувати чи не єдину світлу людину в обласній раді – її очільника.

На жаль, піднімає голову, повалена Революцією Гідності, гідра регіоналів.

Загроза контрреволюції, поступово набуває цілком реальних обрисів. Колишні «регіонали» та їх сателіти, відчувши, що ніякої люстрації наразі не заплановано і є шанс знову повернутися до корита, лише трохи перефарбувавшись, поступово оговтуються і починають плести інтриги. Слуги режиму Януковича мріють про реванш.

Однак, вінничани, які пройшли через піднесення Майдану і терор цих самих регіоналів, готові власноруч «люструвати» деяких діячів, які не відлипають від владного корита та намертво присмокталися до грошових потоків, що й досі реалізуються через старі корупційні схеми. Бо через відсутність законного механізму люстрації, вони продовжують робити життя бюджетників, пенсіонерів, підприємців нестерпним…

І поки одні на Сході дивляться в очі смерті, інші напихають кишені, щоб вистачило до смерті…

Так, нещодавно регіонали зірвали сесію обласної ради, бо вимагали звільнення заступника Свитка – Солейко. Мовляв не рентабельно сьогодні утримувати кількох заступників, краще зекономити на Солейко, а зекономлені кошти віддати на АТО. Але, коли в сесійному залі активісти збирали кошти на тепловізор для бійців 9 батальйону, чомусь ті самі регіони не охоче кидали копійку до скриньки. А от один колоритний чиновник-депутат від «Партії вінничан», який бив себе в груди, бо так хотів зекономити гроші для АТОвців, не кинув навіть гривні. Прикриваючись благородними цілями, вони намагаються пропхати свої шахрайські схеми до обласної ради… От тільки заважає їм, бач, заступник голови. Сьогодні «з’їдять» Солейко, а завтра Свитка?

Шкода, що заради власної вигоди люди готові навіть війною спекулювати. Закрити нові кадрові питання старими корупціонерами з «досвідом» – ось їхня головна мета. Особливо вони активізувались після того, як Сергій Свитко почав розкривати шахрайські схеми по відчуженні землі. Зрозумівши, що Свитко може завадити дерибану обласного бюджету, землі, нерухомості… регіонали, заручившись підтримкою «партії вінничан» зі шкури пнуться аби дискредитувати голову облради в очах територіальної громади.

Єдиним виходом з цієї ситуації є, лише повний контроль обласної ради та її депутатів громадськими організаціями, на чолі з Громадською радою. Ми мусимо взяти на себе цей обов’язок. Тільки контролюючи роботу депутатів обласної ради ми позбавимо їх можливості прокручувати свої корупційні схеми та створювати провокаційні ситуації.

 

Віктор Малиновський

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я