На голову Новини Воєнний стан розв’яже руки бойовій авіації, – Марчук

Воєнний стан розв’яже руки бойовій авіації, – Марчук

123
0

 У разі введення воєнного стану українська бойова авіація діятиме більш сміливіше при нейтралізації терористичних груп, які прориваються через кордон з Росії.

 У разі введення воєнного стану українська бойова авіація діятиме більш сміливіше при нейтралізації терористичних груп, які прориваються через кордон з Росії.

Про це заявив екс-глава СБУ, колишній прем’єр, міністр оборони і секретар РНБО, генерал армії України Євген Марчук, повідомляє «Укрінформ».
«За воєнного стану дії української авіації в прикордонні з Росією будуть сміливішими», – повідомив він.

За його словами, коли зараз прикордонна розвідка передає, що у російському прикордонні розміщена автоколона зі зброєю й бойовиками і вона прямує до України, то українські пілоти бояться зачепити частину російського кордону.


«Однак, при воєнному стані, коли, наприклад, переслідується збройна група і вона тікає в сторону Росії, то тоді військові вже можуть діяти сміливіше в залежності від того, куди і як втікає ця збройна банда»
, – зазначив Є.Марчук.

Він зазначив, що в цілому воєнний стан значно розширює режим протидії уже сформованим Росією збройним угрупованням, які проходять спецпідготовку в військових таборах на її території.

Нагадаємо, в.о. президента України Олександр Турчинов доручив вивчити необхідність введення воєнного стану у Донецькій та Луганській області.

Рішення про введення воєнного стану в східних областях прийме вже новообраний Президент Петро Порошенко.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я