На голову Новини Власник Tesla не зміг завести авто посеред пустелі

Власник Tesla не зміг завести авто посеред пустелі

327
0

Електромобіль підприємця із Лас-Вегаса Райана Негрі Tesla Model S заблокувався посеред пустелі. Там зник мобільний зв’язок і чоловік не зміг завести авто зі смартфону.

Райан Негрі разом з дружиною Емі подорожував із Лас-Вегаса в парк Ред-Рок-Каньйон через пустелю Мохаве.

При цьому, американець не взяв з собою ключі від авто, бо знав, що Tesla можна завести за допомогою смартфона. Він хотів перевірити, як працює режим безключового запуску електромобіля і залишив ключі вдома.

По дорозі подружжя зупинилось і вийшло з машини, щоб зробити кілька фото. Коли водій хотів потрапити в салон свого преміум-авто – не зміг його розблокувати, бо не було стільникового зв’язку, інформує avtovod.

Єдиним виходом залишалось знайти мережу для смартфону. Для цього дружина Негрі пройшла 3 км, перш ніж зловила сигнал. Вона подзвонила другу родини, щоб той привіз ключі від авто.

“Я знала, що цей день прийде, коли ми застрянемо через Tesla. У нас не було сигналу “, – прокоментувала дружина водія.

Негрі розповів, що знає про те, що мобільний додаток без мережі не працюватиме, але в той момент він просто про це забув.

“Я забув, що коли ти встаєш із водійського сидіння, тобі потім потрібно знову розблокувати опцію водіння без ключа. У мене був доступ до всього – автомобільного дисплею і всіх опцій, крім водіння. Я міг навіть включити музику з телефону по Bluetooth”, – розповів Райан.

Водій визнав, що він сам винен у цій ситуації, але наголосив, що такі автомобільні технології за допомогою мобільника робить людей забудькуватими, і запропонував автовиробнику додати функцію запуску автомобіля за допомогою пароля без використання стільникового зв’язку.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я