На голову Економіка ВІЗИТКА ВЕЛЬГУСА: ВІННИЦЬКА МІСЬКА РАДА ІНСПЕКТУЄ ПІДВАЛИ, ЯКІ “ВКРАЛА” У ЛЮДЕЙ МІСЦЕВА...

ВІЗИТКА ВЕЛЬГУСА: ВІННИЦЬКА МІСЬКА РАДА ІНСПЕКТУЄ ПІДВАЛИ, ЯКІ “ВКРАЛА” У ЛЮДЕЙ МІСЦЕВА ВЛАДА!

473
0

photo 2020-07-09 19-41-41 Мешканці дев’ятиповерхівки по вулиці Павлова, 2, сьогодні, 9 липня, зустріли біля свого будинку непроханого гостя.

Директор комунального підприємства “Агенція муніципальної нерухомості” Олександр Вельгус вимагав від людей допустити його у підвальне приміщення, яке, за рішенням міської ради, мають продати. Люди ж, захищаючи власну нерухомість, викликали поліцію та подзвонили опозиційній депутатці міськради Ганні Давиденко. Побував на місці події і кореспондент Vlasno.info. Люди кажуть, що пан Вельгус просив відкрити йому двері до підвалу або надіслати свіжі фотографії приміщення. “Прийшов директор міського комунального підприємства, показав нам свою візитку. Хотів, аби ми відчинили підвал, щоб він його пофотографував. Для чого – не пояснив, але дуже намагався потрапити всередину. Сказав, що зараз у відпустці і хоче просто подивитись, але повернеться за два тижні, коли вийде на роботу”, – каже жителька будинку пані Алевтина.

Коли ж Вельгусу відмовили, він погрожував зателефонувати до поліції та поставити свій замок на двері підвалу. Однак, одразу ж охолов і пообіцяв надати ключ від нього і мешканцям під’їзду. “Він не має права ставити свої замки, це ваша нерухомість. Рішення міськради про продаж підвалів є незаконним, Конституційний суд ще у 2004 році закріпив право власності на підвальні приміщення за мешканцями багатоповерхівок”, – пояснила людям Ганна Давиденко, яка приїхала підтримати громадян, але Вельгуса на місці подій вже не застала.photo 2020-07-09 19-41-39

За словами мешканців будинку, директор “Агенції муніципальної нерухомості”, дізнавшись про те, що на Павлова, 2 їде “гроза крадіїв підвалів” Давиденко, одразу ж пішов геть. Вочевидь, Вельгус не хотів створювати конфліктну ситуацію, тому “хутко зник”, залишивши “на згадку” людям свою візитку. Законні власники підвалу, тим часом, викликали патрульних та написали заяву до поліції про незаконне відчуження міською радою їхнього майна. Подібну заяву написали також мешканці будинку по вулиці Міліційній,10, підвал яких також продає міськрада. Нагадаємо, 22 травня сесія Вінницької міської ради ухвалила скандальне рішення про продаж підвалів дванадцяти багатоповерхівок . Пізніше сім з них були виставлені на торги. Міська рада планує продати їх щонайменше за 6 мільйонів гривень.photo 2020-07-09 19-41-39 2

Додамо, що Вельгус відмовився розповідати нашому виданню, що він робив біля підвалу на Павлова, 2. Ми зателефонували йому о 17:00, проте він відповів, що вже не на роботі і чекатиме на наш дзвінок вранці. І це при тому, що до цього він сказав мешканцям будинку, ніби знаходиться у відпустці.

Джерело: vlasno.info

#міськрада #майно #корупція