На голову Новини Вінницькі депутати хочуть зняти Яценюка

Вінницькі депутати хочуть зняти Яценюка

125
0

Вінницька районна рада направила звернення до парламенту з вимогою відставки Уряду та Прем’єр-міністра. Його розглядали на комісії з питань депутатської діяльності, всі члени комісії підтримали його одноголосно.

Голова комісії, “свободівець” Борис Саюк розповідає:

— Звичайно ж, рішення має приймати Верховна Рада, але ми, депутати Вінницького району, висловили свою позицію. Це не лише наша думка, це голос наших виборців, адже до нас на громадський прийом постійно ходять люди, які скаржаться, що уряд Яценюка довів їх до зубожіння.
Вінницька райрада фото

А вчора на позачерговій сесії районної ради за нього проголосували майже одноголосно. З 29 депутатів, присутніх у залі, утримався лише один.

“Замість того, щоб вживати дієві управлінські заходи для реанімації державної економіки та покращення якості життя українців, А. Яценюк та його уряд займалися лише імітацією реформ, лобіюванням інтересів олігархічних кланів, знищенням політичних конкурентів… В чому справді уряд Яценюка досягнув “успіху”, так це в небачених до цього обсягах корупції. А. Яценюк та його уряд ігнорують підтверджені перевірками Держфінінспекції факти багатомільярдної корупції та не вживають заходи щодо відшкодування нанесених державі збитків”, – йдеться у зверненні.
звернення до Арсенія Яценюка депутатів Вінницької райради фото
звернення до Арсенія Яценюка депутатів Вінницької райради фото
звернення до Арсенія Яценюка депутатів Вінницької райради фото

vlasno.info

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я