На голову Новини Вінницяоблводоканал протягом 10 років зловживає монопольним становищем (ДОКУМЕНТ)

Вінницяоблводоканал протягом 10 років зловживає монопольним становищем (ДОКУМЕНТ)

106
0

31 серпня 2011 року Вінницьке обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету встановило порушення законодавства  КП «Вінницяоблводоканалом» та наклало штраф на підприємство в розмірі 17 000 гривень.

Мова йде про укладення незаконного договору приєднання! саме так, того договору що зараз, вже у 2016-му нам так хоче втюхати Водоканал.

Даним рішенням Антимонопольний комітет зобов’язує підприємство укласти зі споживачем типовий договір, відповідно до постанови Кабінету Міністрів № 630.

Нагадаємо, що 15 червня 2016 вінничани виграли суд, який змусив КП «Вінницяоблводоканал» укладати типовий договір на основі 630-ї постанови КМУ зі споживачем.

Як то кажуть, все нове – давно забуте старе, як бачимо, керівництво водоканалу продовжує складати корупційні схеми, вдаючись до шахрайства та переписуванні договорів на свій лад, не маючи на це жодних законних підстав.

Пам’ятайте, укладення договору-приєднання між КП «Вінницяоблводоканалом» та ОСББ є НЕЗАКОННИМ та суперечить  постанові Кабінету Міністрів № 630.

При укладенні  договору на постачання холодної води та водовідведення будьте пильними, не варто розраховувати на порядність водоканалу. Вимагайте укладення типового договору. Не дайте шахраям себе ошукати!!!

{gallery}vod{/gallery}

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я