На голову Економіка Вінницькі “тітушки в законі” мера Сергія Моргунова: влада вас б’є за ВАШІ...

Вінницькі “тітушки в законі” мера Сергія Моргунова: влада вас б’є за ВАШІ ж гроші!

803
0

Мільйони бюджетних гривень щорічно витрачає мер Вінниці Сергій Моргунов на громадські формування, які формально мають виконувати патрульні функції території міста, а неформально перетворилися на потужну систему “тітушок в законі”! Жодна гучна акція протесту громадськості не обходиться без молодиків спортивної зовнішності, що активно захищають мера та депутатів Вінницької міської ради від будь-яких претензій вінничан!

Саме ці “формування” були задіяні мером Моргуновим, коли він ДВІЧІ вночі ініціював знесення народних погрудь Тарасу Шевченку з вінницького Майдану у центрі міста! Саме ці молодики побили тоді активістів і навіть пенсіонера-адвоката!

Майже 30 мільйонів бюджетних гривень — на охорону “режиму Гройсмана-Моргунова”?!

Вінницька міська рада заплановано виділить 29 937 749 гривень на муніципальні заходи громадського порядку та безпеки. Группа громадських формувань та муніципальна організація, що отримають ці кошти, відома вінницьким активістами як “особиста гвардія Гройсмана-Моргунова”. Кого насправді будуть захищати ці “чиновницькі найманці”, спробуємо розібратися далі.

Корумповані чиновники, що роками крадуть гроші вінничан, з перших місяців на посаді стають мільйонерами, купують елітне житло, автомобілі та годинники вартістю в трикімнатну квартиру. Головне в корупційних схемах — правильно ділитися з “потрібними людьми”, щоб не потрапити в поле зору правоохоронних та антикорупційних органів. Від всіх інших вінничан чиновників захищає власна приватна охорона, наймана за гроші, звісно, самих вінничан — громадські формування та муніципальні організації, формальна мета яких — захищати громадський порядок, а не корумпованих чиновників.

В бюджеті Вінницької міської ОТГ на 2020 рік заплановано 29 937 739 гривень на оплату послуг лояльних до чиновників охоронців, чия сила особливо знадобиться під час виборів.

Хтось може подумати, що таким чином Вінницька міська рада легалізує “тітушок Гройсмана-Моргунова” для оплати їм коштів з бюджету міста. Можливо, так і є. То хто отримає кошти вінничан?

Громадське формування з охорони правопорядку “Захисник Вінниці” (ЄДРПОУ 38190024) — 465 000 грн. Кінцевий бенефіціарний власник — зареєстрований в місті Сімферополь, АР Крим, Чепорнюк Віктор Леонідович. Спеціаліст по антикорупційній діяльності КП “Вінницяміськтеплоенерго”.

Громадське формування “Гепард-Антикримінал” (ЄДРПОУ 38054864) — 783 000 грн. Кінцевий бенефіціарний власник — Мельник Василь Іванович, співвласник приватного підприємства “Гепард-Безпека Плюс” (ЄДРПОУ 39890625), охоронного детективного агентства “Титан Захист” (ЄДРПОУ 38507829) та приватного підприємства, що займається оптовою торгівлею, ПП “Він-Грант” (ЄДРПОУ 39036055).

Громадське формування “Вінницька варта” (ЄДРПОУ 39118855) — 407 000 грн. Засновники — Калита Дмитро Олександрович та Синявський Ростислав Анатолійович. Калита Дмитро Олександрович — колишній вінницький чиновник Вінницького міського центру соцслужб, жінка Дмитра Олександровича — нинішній вінницький чиновник Вінницького виконкому. Синявський Ростислав Анатолійович — син начальника відділу ведення Державного реєстру виборців м. Вінниці Синявського Анатолія Леонідовича.

Громадське формування з охорони громадського порядку “Меч” (ЄДРПОУ 41272080) — 329 000 грн. Кінцевий бенефіціарний власник прихований за формулюванням — члени формування. Керівник ГФ “Меч” Чех Юрій Алікович. Вінницькі активісти звертали увагу громадськості на можливий бізнес Юрія Чеха в окупованому російськими військами місті Харцизьк Донецької області.

Громадське формування з охорони громадського порядку “Безпека Вінниці” (ЄДРПОУ 41578017) — 361 000 грн. Директор — Лисий Вадим Євславійович. Про нього відомо лише те, що в минулому це охоронник 3 розряду ПП “Кентавр Центр Плюс”.

Найбільше коштів платників податків буде виділено на комунальне підприємство “Муніципальна варта” (ЄДРПОУ 38830387), що небезпідставно вважається наймасштабнішим офіційним силовим угрупованням, що підконтрольне безпосередньо меру Вінниці Сергію Моргунову. Саме КП “Муніципальна варта” є основним виконавцем програми “На варті міського порядку”, на яку в 2020 році заплановано виділити 27 592 749 гривень. Керівник підприємства — Чигур Віталій Михайлович, колишній телеоператор та програмний редактор телеканалу ВДТ-6, екс-заступник директора телеканалу “ВІТА”. Про діяльність КП “Муніципальна варта” буде окремий детальний матеріал.

Чому Вінницька міська рада виділяє бюджетні кошти на альтернативні поліції організації силового напрямку? Які додаткові можливості надає таким силовим структурам Вінницька міська рада і чим ці формування зобов’язані Сергію Моргунову в обмін на бюджетне фінансування? Сподіваємося на ці питання є відповіді у представників центрального управління Служби безпеки України, яким відправлена інформація про цю “силову самодіяльність” вінницького мера та депутатів Вінницької міської ради.

До речі, такі “формування” корумповані можновладці для свого захисту вже створили й у інших містах України, зокрема в Одесі мер Труханов!

Якось вінницький громадський активіст викликав мера Моргунова для публічного звіту перед громадою на міський стадіон! Але… той ніяк на це не відреагував…

Чудовий репортаж про вінницьких “тітушок в законі” Сергія Моргунова зняли в 2018 році журналісти Вінницької агенції журналістських розслідувань. На жаль, ні провладний телеканал “ВІТА”, ні інші провладні ЗМІ не захотіли показати це відео вінничанам, щоб не гнівити своїх інвесторів.

https://www.facebook.com/vinhabari/videos/489052132009315/

Пропонуємо до вашої уваги цікаву історію про те, як чиновницький клан защихають від вінничан за гроші самих вінничан. Можливо, найближчим часом вінничанам буде заборонено навіть критично думати про місцеву владу, щоб не отримати по голові від “захисників” вінницької команди Сергія Моргунова. До речі, справа побиття битами журналіста Власно-інфо до сих пір актуальна…

https://www.facebook.com/vinhabari/videos/489052132009315/

Дивіться разом із друзями або групою