На голову Економіка Вінницька суддя самотужки бореться з горіховою мафією Осмоловського!

Вінницька суддя самотужки бореться з горіховою мафією Осмоловського!

908
0

У Вінниці очікується подія далеко не містечкового масштабу! У суді розглядатиметься справа «горіхової мафії», від якої тягнеться шлейф до справжнісінького корупційного спрута, що оповив область… Справа не просто резонансна – це справжнісінька калька ситуації в усій Україні, де паростки законності і справедливості ледь-ледь почали пробиватися крізь товщу злочинності, клановості та свавілля…

Але корупціонерів, охочих ці паростки розтоптати, більш ніж достатньо. А тому всі погляди, всі сподівання нині звернені до судді Лабунської, від вердикту якої залежить, чи зійде ціла держава зі шляху в прірву.

Будь-який комерсант Вінниччини скаже, хто сьогодні душить вільне підприємництво, насаджаючи середньовічні порядки збору данини, десятини, оброку з тих, хто намагається жити чесною працею. Вся область приречена віддавати ресурси й активи на відгодівлю чиновництва, яке зажерлося і загрузло в корупції. І стоїть на чолі цієї корупційної піраміди Руслан Осмоловський, який контролює «горіхову» компанію «Омегаплюс».Картинки по запросу "фото горіхова мафія""

Горіхова схема працювала з розмахом, якому б позаздрив багато-хто. Сільськогосподарська продукція скуповувалася за готівку поза податковим контролем. Потім на підставі підроблених документів товар експортувався нерезидентам. Отриману валютну виручку, порушуючи вимоги валютного законодавства, повертали господарським суб’єктам не в повному обсязі, а після її продажу на міжбанківській валютній біржі, знімали готівкою з рахунків компаній, задіяних у протиправних схемах, і легалізовували шляхом придбання нерухомості, автотранспорту на території України і за кордоном.

Провернути таке без податківців-співучасників було б неможливо. Але фіскальна служба була “в темі”, і тому все виходило. Виходило так, що лише на одних горіхах збиток становить 350 мільйонів гривень.

Але це краплина в морі! Згідно з матеріалами слідства виходить, що головний податківець має відношення до виведення 4 мільярдів гривень! І зараз зайнятий тим, що екстрено замітає сліди, намагаючись довести до банкрутства фірму, через яку робилися проводки.

Осмоловський і його банда наклали руку на все. Торгівля, данина з продажу алкоголю, «дах» для продажу контрафактної алкогольної продукції, будівельники, ринки – все було перетворено в дійних корів. І хай би спробували не коритися!

Злочинне угрупування не гребувало ні замовними перевірками, ні тиском – нічим. Мабуть, ще трохи і бізнесменів почали б вивозити в багажниках, але в Україні вчасно почалися зміни. До бюджету не доходили мільярди, що осідали в кишенях місцевих феодалів, які вважали, що будь-яка працьовита людина, будь-який бізнес – це кріпаки, які повинні працювати на пана і мовчати.Картинки по запросу "фото горіхова мафія""

В Осмоловського достатньо подільників у лавах підлеглих та в інших структурах. І дуже добре, що на вінницьких податківців чекає масова перевірка на предмет корупції і переатестація. Днями Прем’єр-міністр України О.Гончарук доручив здійснити переатестацію всіх регіональних співробітників Державної податкової служби, включаючи і Вінницьку область, після виявлення факту корупції в Одеській області. Обіцяють, що вже до липня перевірка завершиться, і хочеться вірити, що за її підсумками будуть зроблені найсерйозніші оргвисновки і будуть порушені справи щодо тих, хто заплямував своє ім’я. Картинки по запросу "фото горіхова мафія""

Горіхова мафія успішно протистоїть Закону з 2014 року. Саме відтоді триває розгляд справ, саме з тих пір… І ось, коли корупція починає програвати, виявляється, що головна ланка схеми – компанія «Омегаплюс» – стрімкими кроками мчить до банкрутства. Як для того, щоб приховати сліди злочинів, так і для того, щоб уникнути штрафних санкцій і пені на суму 150 мільйонів гривень! Якщо борги списати, компанію оперативно ліквідувати, то нібито ні в кого й питань нема – податківці «чисті» у звітності, ланку схеми ліквідовано, справу шито-прикрито.

Але ми, комерсанти Вінниці, не згодні з тим, щоб винні втікали від відповідальності. Щоб схеми прикривали іншою схемою. Ми чекаємо, коли податкова держслужба запровадить анонімну антикорупційну лінію і розкажемо все, розповімо, хто до нас приходив за податтю, хто погрожував перевірками, хто не соромився корупції і хабарів.Картинки по запросу "фото горіхова мафія""

Ми висловлюємо найрішучішу підтримку судді Лабунській з тим, аби вона ухвалила справедливе і неупереджене рішення у справі горіховою мафії, без тиску з боку злочинного співтовариства. Ми готуємо звернення до Президента України пана Зеленського з проханням, щоби «горіхова справа» перебувала на контролі глави держави, а суддя Лабунська була захищена від будь-якого тиску і погроз ззовні.

Сьогодні одна жінка-суддя, в якій утілені Закон і Порядок, протистоїть корупційному монстру, який прилип до органів влади і висмоктує всі соки з України. Наше спільне завдання, всього суспільства країни, – захистити суддю, яка не злякалася вести справу згідно із законом, від нападів, шантажу і погроз. Ми всі хочемо жити у вільній від корупції країні і робимо до цього перший, рішучий крок.

Джерело

#податкова #корупція #влада