На голову Новини Вінницький Правий сектор звинувачує владу у винищенні націоналістів.(ФОТО)

Вінницький Правий сектор звинувачує владу у винищенні націоналістів.(ФОТО)

109
0

Буремні події в Мукачевому викликали широкий резонанс по всій країні. Від Львова до Харкова представники Правого сектору влаштовують мітинги та пікети на знак солідарності із бійцями, що, на їх думку, стали жертвами свавілля з боку силовиків та місцевої влади на Закарпатті. Близько полудня сьогодні до акцій протесту долучилася і Вінниця. Стихійний мітинг представників націоналістичної організації відбувся на майдані Небесної Сотні. 

Буремні події в Мукачевому викликали широкий резонанс по всій країні. Від Львова до Харкова представники Правого сектору влаштовують мітинги та пікети на знак солідарності із бійцями, що, на їх думку, стали жертвами свавілля з боку силовиків та місцевої влади на Закарпатті. Близько полудня сьогодні до акцій протесту долучилася і Вінниця. Стихійний мітинг представників націоналістичної організації відбувся на майдані Небесної Сотні. 

 

Правий-Сектор-Вінниця-фото

 

– Те, що відбулося у Мукачевому, яскравий приклад того, що націоналісти — головна проблема нинішньої влади. Стрілянина на Закарпатті — це чергова спроба нас знищити. І хоча голова вінницького Правого Сектору зараз відсутній, ми самоорганізувалися і прийшли сюди, аби донести до людей правду. Всі наші хлопці, які стоять тут зараз, бували на фронті і можуть розказати багато чого про те, як влада просто кидає і нас, і простих людей напризволяще. – повідав Vlasno.info боєць, який забажав представитися як "Медик".

 

pravij-sektor-zbori-1

 

У мітингу також взяли участь політично активні вінничани. Вони висловили повну згоду із позицією націоналістів.

 

– Влада заплановано застосувала зброю у Мукачевому, — промовив зі сцени активіст. Це говорить про те, що вона цілеспрямовано знищує хлопців. Аваков, який повністю себе дискредитував корупцією та іншими недобрими речами, не має права бути міністром. Ми маємо ухвалити резолюцію з вимогою відставки його, а також всіх силовиків на Закарпатті. СБУ та МВС треба чистити. Треба, щоб було як після Великої Вітчизняної війни, коли фронтовики приходили працювати в силові структури і наводили там лад.

 

pravij-sektor-zbori-2

 

Також вінничани висловили свою готовність відправитися протестувати до столиці, якщо того вимагатиме ситуація.

 

– В разі чого ми маємо їхати в Київ. Бо сьогодні, якщо ми не будемо відстоювати свої права, влада і надалі буде нахабніти і зробить наше життя неможливим, – висловив свою точку представник Народної Ради Вінниці на ім’я Петро.

 

pravij-sektor-zbori-3

 

В свою чергу бійці Правого Сектору попросили у громадськості підтримати їх дії та наголосили на тому, що війна та негаразди набагато ближче, ніж вони думають.

– У нас в області теж відбувається безлад. Бандити відбирають в людей землі, робиться казна що. В Строїнцях одна жінка переоформила підприємство на бандитів, відбулося рейдерське захоплення фермерського господарства. Треба розуміти, що якщо у Вінниці мир, то це не означає, що ми не маємо проблем. Місцева міліція продовжує "кришувати" продаж наркотиків та інший нелегальний бізнес. Ми, Правий Сектор, будемо боротися проти подібних речей і будемо захищати вас, ми нікого не боїмося. Проте, нам не впоратися без вашої підтримки, – сказав боєць восьмого батальйону ПС Віктор.

 

pravij-sektor-zbori-4

 

З огляду на нестабільну ситуацію, вінницький ПС оголосив про безстрокову акцію протесту та готовність до будь-яких наказів від центрального осередку організації.

– Ми розпочинаємо безстрокову акцію і будемо постійно сюди виходити, доки ситуація не стабілізується, – розповів член ПС з позивним "Вижак". Що будемо робити далі — залежатиме від обставин. Наприклад, мій батальйон має скоро їхати на фронт, під Маріуполь, але якщо буде треба, відправимося в Київ чи на Закарпаття. Ми маємо показати владі, що ми є і що ми не дамо їй чинити свавілля. З районів області до Вінниці вже з’їжджаються наші хлопці, аби взяти участь у протесті.

 

pravij-sektor-zbori-5

Підсумком мітингу стало ухвалення громадою та ПС рішення про спільне пікетування обласного управління МВС. Завтра о десятій ранку протестувальники прийдуть туди, аби почути, що буде робити міліція у зв’язку із ситуацією в Мукачевому, а також вислухати позицію управління щодо громадських активістів Вінниці, яким інкримінується влаштування масових заворушень у грудні минулого року. Vlasno.info продовжить надалі слідкувати за розвитком ситуації.

 

 

pravij-sektor-zbori-6

 

Джерело: vlasno.info/politika

 

 

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я